Yaşlı adamın cesedini eski polis köpeği buldu   Konuyu açan: Saatci   İlk Mesaj: 02-14-2013 (10:10)   Son Mesaj: 02-14-2013 (10:10)    Cevap: 0    Gösterim: 326  

02-14-2013

Yaşlı adamın cesedini eski polis köpeği buldu

Gömeç ilçesinde 5 gündür haber alınamayan alzaymır hastası kişinin cesedini eski polis köpeği dere yatağında buldu.

Gömeç ilçesinde 5 gündür haber alınamayan alzaymır hastası kişinin cesedini eski polis köpeği dere yatağında buldu. Karaağaç beldesinde, jandarma ekipleri ve yakınlarının tüm aramalarına rağmen bulunamayan Sadettin Uçar (63), eski polis köpeği Garip tarafından belde yakınlarındaki bir dere yatağında bulundu.

Garip'in eski bir polis köpeği olduğunu belirten sahibi Erkin Demirayak, olayı şöyle anlattı:

''Dün köpeğimi gezdirmeye çıkarttım. Mezarlığın yanına geldiğimizde köpeğim bir koku aldı ve beni aşağı yukarı 1 kilometre sürükledi. Ben de köpeğimin peşinden gittim. Vardığımız yerde bir ceset vardı. Hemen beldeye dönerek yakınlarına haber verdim. Bulduğumuz cansız beden, 5 gündür aranan Sadettin Uçar'a aitti. Hastalığından dolayı ne yaptığını bilmeyen Sadettin amcanın cesedini suyun içinde bulduk.''

AA

Yaşlı adamın cesedini eski polis köpeği buldu Yorumları