AK Partili vekilin ağabeyi CHP'den aday   Konuyu açan: alptraum   İlk Mesaj: 03-19-2011 (19:34)   Son Mesaj: 03-19-2011 (19:34)    Cevap: 0    Gösterim: 508  

03-19-2011

AK Partili vekilin ağabeyi CHP'den aday

AK Partili vekilin ağabeyi CHP'den aday

AK Parti Elazığ Milletvekili Faruk Septioğlu'nun ağabeyi Feyzi Septioğlu, CHP'den Elazığ milletvekili aday adayı oldu.

Ankara'dan tarifeli uçakla Elazığ'a gelen Septioğlu, havaalanında davul zurnayla karşılandı. Septioğlu, araç konvoyu eşliğinde CHP Elazığ İl Başkanlığı binasına geldi.
    Septioğlu, partide düzenlediği basın toplantısında, 40 yılı aşkın süredir sağ kulvarda mücadele verdiğini anımsattı. Septioğlu, ''Ben artık sağ, sol farklılığını fazla göremiyorum. Bizler hep halkla beraber hizmete aday olduk. Hizmeti nerede yapabilirsek orada olduk. Mücadelemizi o doğrultuda verdik'' dedi.

Milleti aldatmayan, millete güven veren, milletle beraber olanların ayakta kaldığına dikkati çeken Septioğlu, ''Genel başkanla görüştük. Görüşmemizde bende 'bu liderle, yöremizin insanıyla biz neticeye gideriz' kanaati hasıl oldu. O güvenceyi bana verdi'' ifadelerini kullandı.

Septioğlu, 40 yılı aşkın süredir siyasetin içinde olduğunu belirterek, ''Ben bu süreç içerisinde ilkelerimden, onurumdan fedakarlık etmedim, etmem. Milletle iç içe, milletle beraber, her meselede birlikte olmayı görev telakki ederim. Bu nedenle CHP saflarına katıldım. Ben ayrıştırmaya değil, birleştirmeye, yıkmaya değil yapmaya geldim'' diye konuştu.

CHP Elazığ İl Başkanı İsmail Keleş de ''Sayın Feyzi Septioğlu bize güç katmak üzere partimizden aday adayı olmak üzere müracaat etti. Kendisine hoş geldiniz diyoruz. Başarılar diliyoruz'' dedi.

AK Partili vekilin ağabeyi CHP'den aday Yorumları