BOMBAA ADSL Hızını ARTIRMAK..!! (PROGRAMSIZ)

Normalde adsl hızımız yüzde 80 le çalışır Windows bu bağlantının %20sini varsayılan kendi işlemleri için ayırır ve bunu 100 de 100 yapma yolunu anlatıyorum.Eveet adsl hızını yüzde 20 arttıran bi ...

1. Alt 03-29-2008, 15:19 #1
    Fani 06 Mesajlar: 794
    Normalde adsl hızımız yüzde 80 le çalışır Windows bu bağlantının %20sini varsayılan kendi işlemleri için ayırır ve bunu 100 de 100 yapma yolunu anlatıyorum.Eveet adsl hızını yüzde 20 arttıran bi olaya tanık olmak isterseniz şu adımları izleyin ve görün.ama windows xp professional kullanıcılarına.
    Başlat >çalıştır >gpedit.msc >bilgisayar yapılandırıcısı >yönetim şablonları >ağ >Qus paket zamanlayıcısı >Ayrılabilir bant genişliğini sınırla >etkin >bant genişlik sınırı = 0 >uygula >tamam a basın. İşte Olay Bu Kadar.........................

ARKADAŞLAR ALINTIDIR Ama KenDimm UyguLaDımm benDe Çok İşe yaraDı uyguLayan Arkadaşların YorumLarını beqLiyorumm..!!

2. Alt 03-29-2008, 21:01 #2
    serkaan001 Mesajlar: 269
    Benim bilgisayarda vista yüklü. Ne önerebilirsin acaba?
    Teşekkürler

3. Alt 04-06-2008, 17:06 #3
    serkaan001´isimli üyeden Alıntı
    Benim bilgisayarda vista yüklü. Ne önerebilirsin acaba?
    Teşekkürler

serkan agabey ben en iyisi olarak dusundugum suan xp ama 1 sene kadar vista ortalıgın kıyacak...... suan sadece deneme sürecinde.ama sen bilirsin..suan xp superr herkez bulunan ve formatı kolay bir program....ama yinede sen bilirsin....

Konu Fani 06 tarafından (04-15-2008 Saat 12:47 ) değiştirilmiştir.
  4. Alt 04-13-2008, 20:29 #4
    kuralsiz66 Mesajlar: 22
    sagolasın benım de aradıgım boyle seyler tam ama rapıdden nasıl sınırsız ındıre bılırız bırde ona care bul bılsen yada daha hızlı nasıl ındıre bılırız

5. Alt 04-13-2008, 21:01 #5
    kuralsiz66´isimli üyeden Alıntı
    sagolasın benım de aradıgım boyle seyler tam ama rapıdden nasıl sınırsız ındıre bılırız bırde ona care bul bılsen yada daha hızlı nasıl ındıre bılırız

valla bügün benim aklımdan geçti bu olay inşallah yakında bulurum sizler paylaşırım...... beyendiyseniz ne mutlu....

6. Alt 04-14-2008, 00:33 #6
    kuralsiz66 Mesajlar: 22

7. Alt 04-14-2008, 23:29 #7
    serkaan001 Mesajlar: 269
    önceden kullandığım bilgisayarda da xp vardı gayet memnumdum. okuldaki bilgisayarda xp var. sadece yazışma amaçlı ya da eğitim cd lerini izltme amaçlı kullanıyoruz. eletirk gidip geldiğinde bile canavar gibi çalışıyor. vista nedense geç açılıyor uygun program bulmakta zor. bilgisayarı yeni aldığım için şuan xp kurmak istemedim açıkçası. ilerde belki ben de xp ye geçerim. tam bizlere göre bir sürüm.
    teşekkürler.

8. Alt 04-15-2008, 00:00 #8
    serkaan001´isimli üyeden Alıntı
    önceden kullandığım bilgisayarda da xp vardı gayet memnumdum. okuldaki bilgisayarda xp var. sadece yazışma amaçlı ya da eğitim cd lerini izltme amaçlı kullanıyoruz. eletirk gidip geldiğinde bile canavar gibi çalışıyor. vista nedense geç açılıyor uygun program bulmakta zor. bilgisayarı yeni aldığım için şuan xp kurmak istemedim açıkçası. ilerde belki ben de xp ye geçerim. tam bizlere göre bir sürüm.
    teşekkürler.

dedigim gibi vista hem zor ve kullanış olarak cok degiş bir versiyon ama xp class diyebiliriz.... o yuzden seçenek yine sizde ama vista şimdiden kavramak iyidir bence cunku 1 veya 2 sene için ortalık her yer vista kullanacak düşüncem var....!!!

selametle

9. Alt 04-17-2008, 13:01 #9
    Ziyaretci
    fatality2383 Mesajlar: n/a
    Adsl hızını hiçbir programla veya ayarla arttıramazsınız. Sana verilen max. hız sn de 100 kpbs ise bunu zaten kullanabiliyorsun. 120 değil 101 bile olmaz çünkü max servis sağlayıcısından aldığın hız 100. Windows un da bağlantıyı %20 gibi kendi işlemlerine harcaması diye birşey yok. Her yazılana inanmayın.

10. Alt 12-29-2009, 12:43 #10
    Lovecrossed Mesajlar: 1
    arkadaşşlar ben vista kullanıyorum ve gpedit dosyasını bulamıyor bilgisayarda. ne yapacağım.

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.