[Resimli] ZYXEL Prestige 600 Modemlerde Port Açma

Evet... Yine resimli bir program anlatımı ile beraberiz. Daha önce forumda bir çok programı ve E-CON adsl modemlerde port açma konusunu anlatmıştım. Şimdi bir arkadaşımızın istegi üzerine ZYXELL modemlerde port ...

1. Alt 01-24-2008, 01:01 #1
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Evet... Yine resimli bir program anlatımı ile beraberiz.
    Daha önce forumda bir çok programı ve E-CON adsl modemlerde port açma konusunu anlatmıştım.
    Şimdi bir arkadaşımızın istegi üzerine ZYXELL modemlerde port açma konusunu işleyeceğim.
    [Konuyu hazırlamak sadece yarım saatimi aldı.Sizlere feda olsun]
    Resimlerde anlatılanları aynen uygulayacak olursanız Port açma ve Yüksek ID alma sorununuz kalmayacaktır.Faydalanmanız ümidi ile saygılarımla.

2. Alt 07-09-2008, 17:34 #2
    Ziyaretci
    devranasd Mesajlar: n/a
    bnm ki türkçe :!

3. Alt 07-09-2008, 17:58 #3
    Anlatim eski türkce destek de artik cikti

4. Alt 08-31-2010, 19:38 #4
    Ziyaretci
    Misafir-atilla Mesajlar: n/a
    ya Güzel kardeşim port açmayı anladık diyelimki tmm ama bi msnmi eklede bişey anlatayım sana anlayamadığım yeri allah rızası için :S atilla.1082@hotmail.com

şimdi anlamadığım yer en baştaki resimde olan yere nerden giriyorus açıklarmısın ? nolursun yav msnden sole nolursun :(

5. Alt 09-01-2010, 00:53 #5
    Misafir-atilla´isimli üyeden Alıntı
    ya Güzel kardeşim port açmayı anladık diyelimki tmm ama bi msnmi eklede bişey anlatayım sana anlayamadığım yeri allah rızası için :S atilla.1082@hotmail.com

şimdi anlamadığım yer en baştaki resimde olan yere nerden giriyorus açıklarmısın ? nolursun yav msnden sole nolursun :(

Tarayiciniza su adresi yazin ;

http://192.168.0.1. ya da http://192.168.1.1. adresini yazarakta modeminize baglanabilirsiniz

6. Alt 12-30-2010, 12:05 #6
    Ziyaretci
    Misafir Mesajlar: n/a
    arkadaslar bende firewall yok ama bnm modem zyxel yadim edin lutfen

7. Alt 04-25-2011, 16:38 #7
    Ziyaretci
    cuguli Mesajlar: n/a
    arkadaşlar benım modem var ben yanlışlık la en sağadakinin 1 soluna bastım (yuvarlak düğme) bişey olurmu hanı baska birisi şifre var ama girer mi sölermisiniz ?

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.