Son Bomba! RapidSharede son bomba. Premium Üyelikler Şimdi Yasal ve Bedava!Resimli...

Asagida Resimli Anlatimi Mevcut. Benzer Konular AMD'den müthiş bomba!... AMD'den yeni bomba!... IE9'dan bomba haber!... Galatasaray'dan iki bomba birden... bomba fıkralar paylaşalım mı???......

1. Alt 01-18-2008, 16:03 #1
  2. Alt 03-04-2008, 19:03 #2
    fatih462 Mesajlar: 5
    Resimli Anlatım Nerde

3. Alt 03-04-2008, 19:34 #3
    alptraum Mesajlar: 38.105
    Blog Başlıkları: 28
    Evet bana cok mantikli gelmedigi icin mesaji silmisdim ama konuyu silmeyi unutmusum kusura bakmayin yinede görmeniz acisindan mesaj icerigini koyayim

RapidshareDOWN... Artık herkes RapidShare'den %100 YASAL PREMIUM hesap sahibi olacak... Hem de hiçbir ücret ödemeden...Son Bomba! RapidSharede son bomba. Premium Üyelikler Şimdi Yasal ve Bedava!Resimli... Bu yol denenmiş ve olumlu sonuçlanmıştır... Sahip olmak için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli... Herkese şimdiden kolay gelsin...

1.
    Kendimize sadece RAPIDSHARE'de kullanacağımız yeni bir e-mail hesabı alıyoruz. (NOT: Bu hesap daha sonra tekrar tekrar kullanılacaktır.)

Son Bomba! RapidSharede son bomba. Premium Üyelikler Şimdi Yasal ve Bedava!Resimli...

ADIM 2
    Daha sonra açılan sayfadan ülke seçimimizi yapıyoruz
    ADIM 4
    Açılan sayfada ki ilgili yerleri dolduruyoruz. Burada ki e-mail kısmı bizim için çok önemli. Mutlaka yeni aldığımız mail adresini yazmamız gerekmektedir ki bu e-mail bizim PayPal hesabımızın ID’si olacaktır. Yani ödeme yapılması için ilgili sitelere bu e-maili vereceğiz.
    ADIM 5
    Sonraki adımda bizden Kredi Kartı bilgileri istenecek. Ama bununla herhangi bir ilgimiz olmadığı için sayfanın sol üst kısmında bulunan PayPal logosuna tıklıyıp çıkıyoruz ve e-mail kutumuzu kontrol ederek PayPal’dan gelen e-maili tıklayıp PayPal aktivasyonumuzu gerçekleştiriyoruz.

ADIM 6
    E-Mail aktivasyonumuzu yaptıktan sonra PAYPAL 'a girerek, kayıt olurken kullandığımız e-mail ve şifremizi girerek LOGIN oluyoruz.

Evet, kazandığımız paralarımızın yatacağı PayPal hesabımızın açılımını sonunda tamamladık.

3. Şimdi para kazanacağımız yere üye olmaya geldi.

ADIM 1
    ÖncelikleBUXTO adresine tıklıyoruz ve açılan sayfanın sağ üst köşesindeki REGISTER yazan yere giri.

ADIM 2
    Açılan sayfadaki üyelik bilgilerimizi eksiksiz olarak dolduruyoruz. (Dikkat: Buradaki e-mail adresiniz, kazancınızı alabilmeniz için PayPal’a kayıt olurken kullandığınız e-mail adresiniz olmalıdır. Ayrıca REFFERER kısmında oynama yapılmaması, üst referansınız olmasını sağlayacağı için kazancınızın artmasına neden olacaktır.)Son Bomba! RapidSharede son bomba. Premium Üyelikler Şimdi Yasal ve Bedava!Resimli...
    4. Evet şimdi sıra, sitenin kullanımı ve nasıl para kazanacağımız öğrenmeye geldi.

ADIM 1
    Para kazanacağımızBUXTO adresine girip, açılan sayfanın sağ üst kısmında bulunan LOGIN yazan yere basıyoruz ve kayıt olurken belirlediğimiz kullanıcı adı ile şifremizi yazarak, siteye LOGIN oluyoruz.
    ADIM 2
    Daha sonra açılan sayfadaki SURFADS yazan yere basarak, para kazanacağım reklam linklerinin olduğu sayfaya geçiyoruz. Sayfadaki reklam linklerine sıra ile tıkla*****, açılan her yeni sayfanın 30 SANIYE saymasını bekliyoruz. Sayım bittikten sonra DONE yazıp YEŞİL TICK işareti çıkınca, para hesabımıza eklenmiş demektir.
    ADIM 3
    Bu işlemi her 24 saatte bir tıkla***** kumbaramızı dolduruyoruz. Ne kadar paramız olduğunu MYSTATS bölümüne girerek öğrenebiliriz
    FINAL
    Kumbaramızdaki miktar 10$ olunca, MYSTATS bölümünde bulunan CASHOUT/CONVERT sayfasına gireceğiz. Sayfadaki CONVERT TO CASH VIA PAYPAL yazan yere basarak, kazandığımız parayı kendi PAYPAL hesabımıza anında geçireceğiz ve YASAL
    RAPIDSHARE
    PREMIUM
    hesabımızı ücretsiz olarak PAYPAL hesabımız vasıtasıyla açacağız. Her gün 10 dakikanızı ayırmanıza kesinlikle değer!!

Alinti...

4. Alt 03-07-2009, 16:31 #4
    AsMhA Mesajlar: 208
    Deneyen arkadaşlar war mı? Denemeye değer mi?

5. Alt 03-07-2009, 18:37 #5
    alptraum Mesajlar: 38.105
    Blog Başlıkları: 28
    Bilmiyorumda günde 10 dolar degil sanirim ayda 10 dolar kazaniliyormus.

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.