Dünya'nın En Pahalı Bilgisayar Faresi   Konuyu açan: beyza   İlk Mesaj: 03-12-2009 (17:58)   Son Mesaj: 03-13-2009 (23:49)    Cevap: 6    Gösterim: 3287  

Ağaç Şeklinde Aç2Beğeni
  • 1 gönderen AsMhA
  • 1 gönderen mhmt

03-12-2009

Dünya'nın En Pahalı Bilgisayar Faresi

Dünya'nın En Pahalı Bilgisayar Faresi

Özellikle masaüstü bilgisayar kullanan hemen herkes bugüne kadar faresini en az bir kere değiştirmiştir. Bilgisayar faresini seçerken herkes kendi arzusuna, bütçesine ve kullanım amacına göre bir tercih yapar. Kimi oyunları daha işlevsel kılan oyun oyun farelerinden alır, kimi kablosuz dener, kimi de tamamen sadelikten yanadır.

Dünyada satılan hemen her ürünün bir lüks tüketim seçeneğinin de yavaş yavaş oluştuğu göz önüne alınırsa, 18.600 Avro değerindeki bu bilgisayar faresini de bu liste içine koymamız gerekiyor. Farenin İsviçre'de bulunan Pat Says Now's firması tarafından, özel sipariş ile üretildiği bildiriliyor.

İngiltere'de satılmakta olan bu bilgisayar faresi 18 ayar beyaz altından üretiliyor ve üzerinde 58 adet özel kristal bulunuyor. 3 tuşlu klasik bu farenin tasarımı ise insanı cezbedecek kadar başarılı! USB portundan bağlantı sağlayan fare hem PC hem de Mc üzerinde kullanılabiliyor.

Diamond Flower ve Scattered Diamond isimli iki ayrı modeli bulunan farenin fiyatı aynı kalırken, sadece kristallerin fare üzerindeki yerleşik düzeni değişiyor.
    Daha önce Sony'in çıkarmış olduğu altın Playstation ve1.3 milyon dolarlık GoldVish ‘Le Million’ cep telefonunun yanında lüks tüketim elektronik aletler listesine de bu bilgisayar faresini de ekleyebilirsiniz.

Dünya'nın En Pahalı Bilgisayar Faresi Yorumları

Permalink - Mesaj no 1  03-12-2009, 21:39

--->: Dünya'nın En Pahalı Bilgisayar Faresi

Resmi olsa çok şık olurdu (Varsa ben göremedim) ama haber için teşekkür ederim

Permalink - Mesaj no 2  03-12-2009, 23:57

rica ederim..resim üstte nasıl göremediniz anlayamadım
    beyza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) beyza

Permalink - Mesaj no 3  03-13-2009, 14:29

beyza´isimli üyeden Alıntı
    rica ederim..resim üstte nasıl göremediniz anlayamadım

Açık söylemek gerekirse ya ben bu forumu kullanmayı tam öğrenemedim ya da resim gerçekten konuda yok (kral çıplakçılık oynayacak değilim göremedim Ama madem koydun o kadar da önemli değil internet aleminde amaç yeter ki bir resme ulaşmak olsun buluruz önemli olan bilgi kısmı bundan ötürü teşekkür ederim
    beyza bunu beğendi.

Permalink - Mesaj no 4  03-13-2009, 14:35

AsMhA´isimli üyeden Alıntı
    Açık söylemek gerekirse ya ben bu forumu kullanmayı tam öğrenemedim ya da resim gerçekten konuda yok (kral çıplakçılık oynayacak değilim göremedim Ama madem koydun o kadar da önemli değil internet aleminde amaç yeter ki bir resme ulaşmak olsun buluruz önemli olan bilgi kısmı bundan ötürü teşekkür ederim

Gerçekten ama gerçekten özür dilerim kusuruma bakmayın :( Rsim warmış ama ben bu aralar fazlası ile download yaptığım için sayfalar ağır açılıyor we ben yazı kısmını okuyuıp yorumlayıp sayfdadan çıkana kadar sayfadaki resimler çoğu zaman gelmemiş oluyor aklınızı karıştırdığım için özür dilerim hakkınızı helal edin..

Permalink - Mesaj no 5  03-13-2009, 18:36

AsMhA´isimli üyeden Alıntı
    Gerçekten ama gerçekten özür dilerim kusuruma bakmayın :( Rsim warmış ama ben bu aralar fazlası ile download yaptığım için sayfalar ağır açılıyor we ben yazı kısmını okuyuıp yorumlayıp sayfdadan çıkana kadar sayfadaki resimler çoğu zaman gelmemiş oluyor aklınızı karıştırdığım için özür dilerim hakkınızı helal edin..

mühim değil olabilir..
    beyza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) beyza

Permalink - Mesaj no 6  03-13-2009, 23:49

Çok lüzumsuz geldi bana bu fare
    Ama bana göre tabi.. Vardır luzümlu görenki, üretiliyor..

selametle..
    Henna bunu beğendi.
    mhmt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) mhmt