Gökhan Gönül: Birbirimize söz verdik   Konuyu açan: Dostane   İlk Mesaj: 01-22-2011 (22:13)   Son Mesaj: 01-22-2011 (22:13)    Cevap: 0    Gösterim: 569  

01-22-2011

Gökhan Gönül: Birbirimize söz verdik

Gökhan Gönül: Birbirimize söz verdik
    Fenerbahçe'yi M.P. Antalyaspor karşısında galibiyete taşıyan Gökhan Gönül, maçı değerlendirirken, Aykut Kocaman hakkında konuştu

Gökhan'ın maç sonu açıklamaları

"Benim attığım golle kazandığımız için ayrı bir mutluluk yaşıyorum. Oyunun geneline baktığınız zaman göze hoş gelen bir oyun sergileyemedik ama mücadele ettiğimizi düşünüyorum. Tekniğin, taktiğin, şovun dışında eksik olan mücadeleydi. Kamp boyunca sadece bunun için çalıştık. Birbirimize, sonuç ne olursa olsun maçın sonuna kadar mücadeleyi bırakmayacağımızın sözünü verdik. Bunu da bugün yaptığımızı düşünüyorum. Kazandığımız içinde mutluyum.

Aykut hocaya herkesin sevgisi var. Öyle hocanın en azından öyle bir insanın böyle şeyleri hak etmediğini düşünüyorum. Sahada bizler O'nun verdiği görevleri yerine getiremeyince başarısız görülüyor. Üzmemiz gereken bir insanı üzüyoruz. Geçen sene son 10 daftada 9 galibiyet 1 beraberlik aldık. Neden 17'de 17 olmasın. Çok iyi bir kadroya sahibiz, inşallah başarırız."

Gökhan Gönül: Birbirimize söz verdik Yorumları