1500 TL maaşla Galatasaray'ı ipten aldı   Konuyu açan: Dostane   İlk Mesaj: 12-20-2010 (08:12)   Son Mesaj: 12-20-2010 (08:12)    Cevap: 0    Gösterim: 642  

12-20-2010

1500 TL maaşla Galatasaray'ı ipten aldı

1500 TL maaşla Galatasaray'ı ipten aldı
    Hagi'nin baa geçmesinden sonra da sıkıntılı günler geçirmede devam eden G.Saray devreyi A Takımda ilk defa forma giyen 20'lik yeteneği Anıl'ın golüyle mutlu kapattı. Hagi'nin sürprizi Anıl futbol piyasasına göre açlık sınırında oynuyor...

Aslan ilk yarının son maçında sıkıntılı anlar yaşadı. Tecrübeli ayaklar susarken, ilk kez A takımda forma giyen Anıl Dilaver, 81"de sarı-kırmızılı takımı zafere taşıdı
    Büyük bir onur

Anıl maç sonu, "Benim için inanılmaz bir duygu. Böyle bir maçta, böyle bir zamanda gol atmak çok güzel. Büyük onur yaşadım. Hagi ve Tugay hocam bana şans verdi. Bunu değerlendirmek zorundaydım. Bütün kafile beni olumlu şekilde motive etti. Maç içinde Lucas, Gökhan ve Ayhan ağabeyler çok yardımcı oldu. Hepsine teşekkür ediyorum" dedi.

Arda Turan"ın izinde

Hagi"nin dün sürpriz yaparak ilk 11"de sahaya sürdüğü Anıl Dilaver 66 numaralı formayla mücadele etti. Sarı-kırmızılı takımın yıldız oyuncusu Arda Turan da Galatasaray"da ilk olarak forma giydiğinde 66 numarayı giyiyordu. Anıl ilk maçında takımının galibiyet golünü atarak, kendisini örnek aldığı Arda gibi iyi bir başlangıç yaptı. Anıl, Galatasaray"a Küçükçekmece"den geldi. 2009"da profesyonel sözleşme imzaladı. Bu sezon A2 Ligi"nde 14 maçta forma giyerken 6 gol attı. İlk kez A Takım"da oynarken, 3 kez Ümit Milli oldu.

Anıl Dilaver"in lakabı "Behlül"

1990 Sürmene doğumlu Anıl Dilaver, Galatasaray"da aylık 1500 TL"ye oynuyor. Genç oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ"a benzerliği nedeniyle aile içinde "Behlül" lakabı ile anılıyor.

Galatasaray diptekilere acımıyor!

Süper Lig"de bu sezon sıkıntılı günler geçiren Galatasaray, son 3 sıradaki takımlarla yaptığı maçların hepsini kazandı. Konyaspor, Bucaspor ve Kasımpaşa"yı mağlup eden Cim-Bom, bu takımlardan gol de yemedi. Sarı-Kırmızılılar, Konyaspor karşısında da üst üste beşinci galibiyetini alırken, son 3 maçını 1-0"lık skorlarla kazandı.

1500 TL maaşla Galatasaray'ı ipten aldı Yorumları