Nihat Özdemir'in yeni takımı belli oldu   Konuyu açan: Güncelajans   İlk Mesaj: 11-28-2012 (20:58)   Son Mesaj: 11-28-2012 (20:58)    Cevap: 0    Gösterim: 719  

11-28-2012

Nihat Özdemir'in yeni takımı belli oldu

Spor Toto 3. Lig, 1. Grup takımlarından Siirtspor'da Olağanüstü Genel Kurul yapıldı.

Spor Toto 3. Lig, 1. Grup takımlarından Siirtspor'da Olağanüstü Genel Kurul yapıldı.

3 Temmuz sürecinden sonra Fenerbahçe yönetiminde yer almayan Nihat Özdemir, Siirtspor yönetim kuruluna girdi.

Siirt Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen ve tek liste halinde gidilen Genel Kurul seçiminde, kullanılan 65 oyun tamamını alan 10 kişilik yönetim listesi seçildi.

Aralarında iş adamları Ethem Sancak ve Nihat Özdemir'in de bulunduğu Siirtspor'un yeni yönetim listesinde, Zekeriya Batgı, Abdurrahman Tetik, M. Ali Şengöz, Alican Özkoyuncu, Ayhan Özgen, Mesut Altunç, M. Nedim Tekin ve Remzi Yıldırım yer aldı.

Seçimin ardından eski yönetim yeni yönetim kurulunu kutlayarak kendilerine her türlü desteği vermeye hazır olduklarını belirtti.

Daha sonra Siirt Valisi Ahmet Aydın'ı ziyaret eden yönetim kurulu üyelerinin önümüzdeki günlerde kendi aralarında toplanarak görev bölümü yapacağı belirtildi.

Nihat Özdemir'in yeni takımı belli oldu Yorumları