'Egemen Ciddi Bir Kayıp'   Konuyu açan: fuhgu   İlk Mesaj: 07-20-2012 (01:56)   Son Mesaj: 08-25-2012 (14:27)    Cevap: 3    Gösterim: 1000  

07-20-2012

'Egemen Ciddi Bir Kayıp'

'Egemen Ciddi Bir Kayıp'
    Beşiktaşlı futbolcu Tomas Sivok, ''Beşiktaş'ta kendimi evimde hissediyorum'' dedi.

Siyah-beyazlı futbolcu, takımının kamp yaptığı Seefeld Falkensteiner Otelinde düzenlenen basın toplantısında soruları yanıtladı.

Beşiktaş ile 3 yıllık yeni bir sözleşme imzaladığını hatırlatan Çek futbolcu, sözleşme sürecinin inişli çıkışlı ve uzun bir zaman aldığını belirterek, ''Gerçekten uzun bir süreç sonunda imza atıldı. Neredeyse Beşiktaş ile ilişkim sona erdi diye düşünüyordum. Başka teklifler de vardı. Beşiktaş benim ikinci evim. Kendimi burada evimde hissediyorum'' dedi.

Sivok uzun süredir siyah-beyazlı formayı giydiği için takım arkadaşlarıyla ortak dilleri olduğunu ifade ederek, ''Beşiktaş zor bir süreçten geçiyor. Buna rağmen çok genç, yeni oyunculardan kurulu bir ekip var. Biz tecrübelilerle birlikte elimizden gelenin en iyisini yapacağız'' diye konuştu.

'Egemen Ciddi Bir Kayıp' Yorumları

Permalink - Mesaj no 1  07-21-2012, 00:27

→ 'Egemen Ciddi Bir Kayıp'

egemen gerçekten çok büyük kayıp ama egemen için yapıcak birşey yok . maşallah bütün takımları dolaşıyo yani...
    fuhgu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) fuhgu

Permalink - Mesaj no 2  08-25-2012, 01:55

arkadasım reklammı yapıyosun
    fuhgu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) fuhgu

Permalink - Mesaj no 3  08-25-2012, 14:27

egemen fenere gecmedimi ya oda girmediği takım kalmadi
    sevilay sevil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) sevilay sevil