Al abdesti kır destiyi

c0LD ´isimli üyeden Alıntı ↑...

Ağaç Şeklinde Aç59Beğeni

1. Alt 04-12-2008, 23:09 #11
    Metin mete Mesajlar: 547
    c0LD´isimli üyeden Alıntı
    estfl abi şiir sizinmiş gibi düşünün istediğiniz şekilde yayınlayabilir kullanabilirsiniz..hak var ise helaldir

Cok cok tesekkürler tek bir kelime degistirdim"Sünnet"yerine"Kuran"Yazdim.bilmis olda...

2. Alt 04-12-2008, 23:39 #12
    Ziyaretci
    c0LD Mesajlar: n/a
    okudum abi inan hiç sorun değil..amacını bildiğim için hele yüksünmem mümkün değil..şiir sizindir istediğinizi yapabilirsiniz..

3. Alt 04-13-2008, 00:01 #13
    okudum abi inan hiç sorun değil..amacını bildiğim için hele yüksünmem mümkün değil..şiir sizindir istediğinizi yapabilirsiniz..

Tekrardan tesekkür ederim.Emegine saygim var o nedenle israr ederek bildirdim.Cünki daha dün Kerimede söyledim ve o kaynak ile kullan dedi ama yinede ben sana bildirmek icin bugün tekrardan geldim.Simdi bu siiri Ixxxxforuma da asmak gerek hemde söyle yaldizlisindan..Bakalim Kiz kardeslerimiz begeneceklermi?

4. Alt 04-13-2008, 01:34 #14
    Ziyaretci
    bilemem abicim kim ne der ne söyler..bizim görevimiz akılda bi şeyler yaratmak gerisi onların bileceği iş..estfl abi tekrardan yineliyorum hiç sorun değil..yabancı değiliz birbirimizi tanıyoruz.bahsettiğin siteye mhmt astı sanırım abi..

5. Alt 04-13-2008, 11:42 #15
    bilemem abicim kim ne der ne söyler..bizim görevimiz akılda bi şeyler yaratmak gerisi onların bileceği iş..estfl abi tekrardan yineliyorum hiç sorun değil..yabancı değiliz birbirimizi tanıyoruz.bahsettiğin siteye mhmt astı sanırım abi..

Iste hacamatci onuda silmis sanirim,Yani simdi o dedigim forumda artik hic bir firsatiniz olmuyor tartismaya cünki elindeki Firavun silahini iyi kullaniyor ve iste sonuc,Tartismaya firsat bulamadan bitiyor.her neyse Allah bir Musa nasib eder bakalim..

6. Alt 04-13-2008, 13:45 #16
    mhmt Mesajlar: 904
    Blog Başlıkları: 3
    hakka girmeye engel olmak burda gerekiyor. çünkü bi yanlış anlama var gibi.
    astığım yazıyı ben kendim sildirdim. etki olmadan.

selametle..

7. Alt 04-13-2008, 14:42 #17
    mhmt´isimli üyeden Alıntı
    hakka girmeye engel olmak burda gerekiyor. çünkü bi yanlış anlama var gibi.
    astığım yazıyı ben kendim sildirdim. etki olmadan.

selametle..

Zaten bir zandi mehmedim,

Alıntı:
    Iste hacamatci onuda silmis sanirim,Yani simdi o dedigim forumda artik hic bir firsatiniz olmuyor tartismaya cünki elindeki Firavun silahini iyi kullaniyor ve iste sonuc,Tartismaya firsat bulamadan bitiyor.her neyse Allah bir Musa nasib eder bakalim..

Yoksa iftira babindan degildi..

8. Alt 04-15-2008, 22:21 #18
    beyza Mesajlar: 2.053
    .................................

Konu beyza tarafından (04-15-2008 Saat 22:23 ) değiştirilmiştir.
  9. Alt 04-15-2008, 23:13 #19
    Ziyaretci
    hayırdır ne yazıyodu burada...istem dışı?

10. Alt 04-15-2008, 23:20 #20
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    hayırdır ne yazıyodu burada...istem dışı?

Degistirdigine göre yazmak fikrinden vazgecmis ama kisiye yapilan hakaret olarak nitelendirdigi ve siirin iceriginden dolayida tesekkürlerini geri aldigini yaziyordu