meger gün hakliymis üzülmektee…

Gün bütün yalnizliklarini üzerime yigarken bütün ayriliklardan beni sorumlu tutarken günesin batisina engel olmak istedim sucsuz oldugumu göstermek icin ama olmadi yapamadim günes batti ve kapkaranlik örtüsüne büründü gün sordum ...

1. Alt 01-10-2008, 01:28 #1
    oguzhan Mesajlar: 1.372
    Blog Başlıkları: 1
    meger gün hakliymis üzülmektee…
    Gün bütün yalnizliklarini üzerime yigarken bütün ayriliklardan beni sorumlu tutarken günesin batisina engel olmak istedim sucsuz oldugumu göstermek icin ama olmadi yapamadim günes batti ve kapkaranlik örtüsüne büründü gün sordum kendime benmiyim gercekten suclu benmiyim ayriligin sebebi yada hasretleri baslatan….

Gece karanligina dargin belkide günesi özlüyor gün ama bilmezki her aksamin bir sabahi var her batan günesin yeniden dogmaya hevesi var. Gün agliyor ayriliklarin ardindan geceleri belkide dislandigini düsünüyor belkide icine kapanik bir sekilde susmayi tercih ediyor ama yine düsünemiyor hasret ayriliklarla dogar ayriliklar sevdalari pekistirir sevdalar gitmelerle degerlenir… yalniz degildi gün sadece günesin batisi lazimda dogaya aksam sefasi gece karanligi ve hayat uykusu… her baslangic sonuca biraz daha yaklasmaktir aslinda günes bile güne küsüp yuvasina cekiliyor gün batan günesin ardindan agliyor ayrilik doguyor ayrilik… yar icin batan bir günes degil herzaman icin üzerinde parlayan hep onun icin dogan bir günes oldum, oldum da yar``in sevdigi olamadim, karanlik cöktü günlerime onsuzluk meger umutsuzlukmus meger gün hakliymis üzülmektee…

Konu oguzhan tarafından (05-12-2008 Saat 03:40 ) değiştirilmiştir.
    alptraum, kipchak, safinaz ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
  2. Alt 01-10-2008, 10:25 #2
    gizemli Mesajlar: 162
    yüreğinize sağlık...

3. Alt 01-14-2008, 00:31 #3
    begendiginize sevindim sagolun

4. Alt 01-14-2008, 16:24 #4
    gizemli Mesajlar: 162
    oguzhan´isimli üyeden Alıntı
    begendiginize sevindim sagolun

sizde saolun..

oguzhan bunu beğendi.
  5. Alt 05-12-2008, 03:42 #5
    resim dikkatimi cekti alti bos kalmasin dedim ve siirin ustune ekledim ufak bir degisiklik yanii

6. Alt 05-12-2008, 19:22 #6
    beyza Mesajlar: 2.053
    sevdalar gitmelerle değerlenir...yüreğinize sağlık...

oguzhan ve mhmt bunu beğendiler.
  7. Alt 04-30-2009, 22:03 #7
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Gönlün saganak yagisli imis :D Simdi ise pek yagmur yok gibi ?

oguzhan bunu beğendi.
  8. Alt 05-01-2009, 11:25 #8
    sukeyne Mesajlar: 141
    kimbilir...doğacak nice günler hangi ayrılıklara gebedir...
    yüreğinize sağlık..

oguzhan bunu beğendi.
  9. Alt 05-25-2011, 22:41 #9
    ekşisözlük Mesajlar: 23
    Gün,gecenin umudunu ve sevgisini bilseymiş sonu ayrılık olsa da bu kadar üzülmezmiş ya da ayrılığa meydan okuyabilirmiş.Kaleminize sağlık üstad...

oguzhan bunu beğendi.
  10. Alt 05-25-2011, 23:11 #10
    safinaz Mesajlar: 3.348
    Harika bir paylaşım.Acaba yaşayarak mı yazıyorsunuz yoksa tamamen ilham mı?

oguzhan bunu beğendi.
Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.