Sinema
Duyguların Rengi   Konuyu açan: Yes Man   İlk Mesaj: 02-02-2012 (06:44)   Son Mesaj: 02-02-2012 (06:44)    Cevap: 0    Gösterim: 3129  

02-02-2012

Duyguların Rengi

Genç kız Eugenia Phelan iyi bir eğitim almıştır. Hayallerinde evlenip çocuk yapma gibi şeyler yoktur. Kariyerini yükseltmek için bir meslek sahibi olmak ister. Hedefinde yazar olmak vardır fakat ne yazık ...

Film Puani: 1 üye puan vermiştir 4.00/ 10.00

Genç kız Eugenia Phelan iyi bir eğitim almıştır. Hayallerinde evlenip çocuk yapma gibi şeyler yoktur. Kariyerini yükseltmek için bir meslek sahibi olmak ister. Hedefinde yazar olmak vardır fakat ne yazık ki köşe yazarı olamaz ve ufak bir gazetede köşe yazarı olur. Aileside bu durumdan hoşnut değil ve üzgünlerdir. Köşe yazıları ise Ev işlerinin püf noktaları üzerinedir. Bu küçük köşe yazısı için hizmetçisinden yardım ister ve farkında olmadan bu değişik maceraya da atılmış olur. Bu gizli projede dokunaklı hikayeler yazmaya başlayınca ona bu ilhami hizmetçi Aibileen ve
    aşçılık Minny'nin anlattığı gerçek insan öykülerinden çok etkilenir...

1960'li yılların Mississippi eyaletinde geçen ve anlattığı hikayeler açısından sosyal bir yönü de olan ‘Yardımcı’, gizli bir yazı projesi etrafında birbirlerine daha çok yakalaşan 3 farklı kadının dostluk öyküsünü anlatıyor. Yönetmen Tate Taylor tarafından beyazperdeye uyarlanıp çekilen filmin baş rollerini ise Emma Stone, Viola Davis ve Octavia Spencer paylaşıyor...

Filmin Türü:

Komedi Filmi

Yap?m Y?l?:

2011

Yönetmen:

Tate Taylor,

Yapim Ülkesi:

ABD

Oyuncular:

Emma Stone, Bryce Dallas Howard, Mike Vogel, Sissy Spacek, Allison Janney, Viola Davis, Jessica Chastain, Chris Lowell, Anna Camp, Shane Mcrae, Dana Ivey, Cicely Tyson, Ahna O\'reilly, Wes Chatham, Octavia Spencer, Brian Kerwin

Contents

Duyguların Rengi Filmiyle ilgili Yorumlar