Sinema
Yasak Krallık 2008 (The Forbidden Kingdom)   Konuyu açan: alptraum   İlk Mesaj: 05-08-2008 (12:23)   Son Mesaj: 10-21-2008 (12:05)    Cevap: 12    Gösterim: 5155  

05-08-2008

Yasak Krallık 2008 (The Forbidden Kingdom)

Yasak Krallık (2008) Vizyon Tarihi: 9 Mayıs 2008 Oyuncular:Jet Li ,Jackie Chan ,Michael Angarano ,Yifei Liu ,Collin Chou ,Bingbing Li ,Morgan Benoit Yönetmen: Rob Minkoff, John Fusco Görüntü yönetmeni: Peter ...

Film Puani: 0 üye puan vermiştir / 10.00

Yasak Krallık (2008)

Vizyon Tarihi: 9 Mayıs 2008

Oyuncular:Jet Li ,Jackie Chan ,Michael Angarano ,Yifei Liu ,Collin Chou ,Bingbing Li ,Morgan Benoit

Yönetmen: Rob Minkoff, John Fusco

Görüntü yönetmeni: Peter Pau

Müzik: David Buckley

Tür: Aksiyon

Yapım: ABD 2008 (Renkli)

Dil:İngilizce

Dağıtıcı Firmalar: Pinema Film

Rob Minkoff’un yönettiği ve Jet Li, Jackie Chan, Michael Angarano ile Yifei Liu’nun oynadığı "Yasak Krallık" haftanın iddialı filmlerinden biri olmayı başarıyor.

Senarist John Fusco, Maymun Kral, Sekiz Ölümsüz ve Beyaz Saçlı Gelin gibi Çin efsanelerinden ve romanlarından ögeler alarak, onları bu orijinal senaryoya göre tasarlar.

Günümüzde, 17 yaşındaki Jason Tripitikas’ın yatak odası film yıldızları ve uzakdoğu dövüş sanatı kahramanlarının posterleriyle kaplıdır. Bir kungfu fanatiği olarak, Jason sürekli Maymun Kralı rüyasında görmekte ve sık sık, ucuz kungfu DVD’leri almak için Yaşlı Sekme adındaki gizemli bir kör adamın işlettiği tefeci dükkanına gitmektedir. Bir gün dükkanda tesadüfen, ucuna bronz bir maymun figürü işlenmiş, 1m80 uzunluğunda, tıpkı rüyalarında Büyük Bilge’nin kulladığına benzeyen bir asa bulur. Yaşlı Sekme ona asanın, 100 yıl önce büyükbabası dükkanın açtığından beri orada olduğunu ve satılık olmadığını; bir adamın gelip, onu gerçek sahibine götürmesi gerektiğini ama hiç gelmediğini söyler.

babasado bunu beğendi.

Yasak Krallık 2008 (The Forbidden Kingdom) Filmiyle ilgili Yorumlar

Permalink - Mesaj no 1  05-09-2008, 09:17

filmin linki nerde ?
    1980best - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) 1980best Ziyaretci

Permalink - Mesaj no 2  05-09-2008, 14:36

Bilmem nerde
    ............
    alptraum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) alptraum

Permalink - Mesaj no 3  05-10-2008, 22:38

ya alp lütfen bu filmin download ını tek bi linkte verir misin? her yerde aradım bulamadım aradığım filmlerin çoğunu burda buluyorum ama burda da link yok please en kısa zamanda link verirsen mutlu olcam emeğin için çok teşekkürler!

Permalink - Mesaj no 4  05-12-2008, 23:10

link yok ? dalgamı geçiyosunuz ?
    MyStyLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) MyStyLe Ziyaretci

Permalink - Mesaj no 5  05-12-2008, 23:12

Link var diyen mi olduda dalga gecelim girdiginiz bölüme dikkat edermisiniz burasi fragman ve tanitim bölümü.Ne alakasi var film indirmeyle.
    Fani 06 ve yusufi bunu beğendiler.

Permalink - Mesaj no 6  05-12-2008, 23:59

alp niye dalga geçiyorsun bizimle.

bende filmi getirmişsin ümidiyle açtım. cık cık meğer "vizyondaki fimler hakkında" bölümüymüş burası yaw..

latife latife
    ............

güzel bi film gibi duruyor. bakarız inşaAllah..

Eline sağlık.

selametle..
    mhmt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) mhmt

Permalink - Mesaj no 7  05-13-2008, 00:06

Sinema cekimi var üstadim ama güzel bir dvdrip felan olursa sitemizde olur insallah
    mhmt bunu beğendi.

Permalink - Mesaj no 8  05-21-2008, 02:00

harika film ama 50 kotasina takildim sanirim :((

Permalink - Mesaj no 9  06-01-2008, 18:55

arkadaşlar ben filmi burdan indirdim.herhalde sizden gelenler kısmında olması gerek.ya da rapidsiz türkçe altyazılı.iki link var.biri rapidli 8 part diğeri 3 part rapitsiz yanılmıyorsam 3 part olan benim ki.ve görüntüsü süper.diğerini de indirdim fason çıktı.ii ki varsın muhakeme ne diyim:D