Sinema
nefes   Konuyu açan: shevval   İlk Mesaj: 10-17-2009 (01:20)   Son Mesaj: 05-30-2010 (22:44)    Cevap: 2    Gösterim: 2895  

Ağaç Şeklinde Aç1Beğeni
  • 1 gönderen shevval

10-17-2009

nefes

Yapim:2008, 2009 ~ Türkiye Tür:Dram, Gerilim, Savaş Yönetmen:Levent Semerci Senaryo:Levent Semerci, Hakan Evrensel, M. İlker Altınay Senaryo (Kitap):Hakan Evrensel Yapımcı:Levent Semerci, Murat Akdilek Müzik:Fırat Yükselir Dağıtım:Medyavizyon Filmin Websitesi: www.nefesfilm.comSüre:2 saat ...

Film Puani: 1 üye puan vermiştir 2.00/ 10.00

Yapim:2008, 2009 ~ Türkiye

Tür:Dram, Gerilim, Savaş

Yönetmen:Levent Semerci Senaryo:Levent Semerci, Hakan Evrensel, M. İlker Altınay

Senaryo (Kitap):Hakan Evrensel Yapımcı:Levent Semerci, Murat Akdilek Müzik:Fırat Yükselir

Dağıtım:Medyavizyon

Filmin Websitesi:www.nefesfilm.comSüre:2 saat

Gösterim Tarihi:16 Ekim 2009

“Nefes : Vatan Sağolsun”, 2365 metre yükseklikteki Karabal Jandarma Karakolu'nu korumakla görevlendirilen bir yüzbaşı komutasındaki kırk askerin hikayesidir.

Büyük çaplı bir sınır ötesi operasyonun başlamasıyla, telsiz röle istasyonunun bulunduğu Karabal Jandarma Karakolu'nun önemi daha da artmıştır. Çünkü operasyona katılan birliklerin haberleşmesi artık bu röle istasyonu ile sağlanacaktır. Güneydoğu’da Irak sınırına yakın bir ilçedeki Komando Tugayı'nda görevli Yüzbaşı ve emrindeki askerler, tipi ve karla mücadele ederek iki gün süren intikalin ardından karakola ulaşırlar.

Karakol'da bulunan Jandarma askerleri ile birlikte geçirdikleri günlerde acıyı, sevinci ve hasreti paylaşırlar; son güne kadar karakolu ve telsizi koruma görevlerini yerine getirmek için mücadele ederler.

Trailer:

bruc lee 18 bunu beğendi.

nefes Filmiyle ilgili Yorumlar

Permalink - Mesaj no 1  05-30-2010, 22:12

--->: nefes

Filme,reklamının iyi yapılmasından dolayı...çok merak ederek gittim.Ancak ya beklentim yüksekti yada film vasattı.Ben beğenmedim.Birkaç efekt dışında hiçbir şey yoktu diyebilirim.Bu alanda 120 çok daha iyiydi.

Permalink - Mesaj no 2  05-30-2010, 22:44

--->: nefes

çatışma sahneleri müthişti hiç bitmecek sanmıştım...ama sonu berbattı...daha güzel bir sonla bitirebilirlerdi...
    manasıyok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) manasıyok Banned