Sinema
Süt 2009 filmi   Konuyu açan: alptraum   İlk Mesaj: 01-07-2009 (13:45)   Son Mesaj: 01-07-2009 (13:45)    Cevap: 0    Gösterim: 2782  

01-07-2009

Süt 2009 filmi

Gösterim Tarihi: 02 Ocak 2009 Dağıtım: Medyavizyon Film Yapım: Kaplan Film Yönetmen: Semih Kaplanoğlu Senaryo: Semih Kaplanoğlu, Orçun Köksal Görüntü Yönetmenı: Özgür Eken Sanat Yönetmenı: Naz Erayda Ortak Yapımcılar : ...

Film Puani: 0 üye puan vermiştir / 10.00

Gösterim Tarihi: 02 Ocak 2009
    Dağıtım: Medyavizyon Film
    Yapım: Kaplan Film
    Yönetmen: Semih Kaplanoğlu
    Senaryo: Semih Kaplanoğlu, Orçun Köksal
    Görüntü Yönetmenı: Özgür Eken
    Sanat Yönetmenı: Naz Erayda
    Ortak Yapımcılar: Guillaume De Seille, Bettina Brokemper, Johannes Rexin
    Yapımcı: Semih Kaplanoğlu (Kaplan Film Production)
    Oyuncular: Melih Selçuk, Başak Köklükaya, Rıza Akın, Saadet Işıl Aksoy, Alev Uçarer Serif Erol, Orçun Köksal, Sahra Özdağ, Semra Kaplanoğlu, Tülin Özen, Tansu Biçer, Burcu Aksoy

Filmin konusu

Liseyi bitirdikten sonra üniversite sınavını kazanamayan Yusuf’un büyük bir tutku ile yazdığı şiirler, adını sanını kimsenin duymadığı bazı edebiyat dergilerinde yayınlanmaktadır. Ama ne şiirin ne de değeri günden güne düsen sütün Yusuf’a ve annesi Zehra’ya bir katkısı vardır.

Yusuf, Zehra’nın kasabadaki istasyon şefi ile yasadığı gizli ilişkiyi keşfedince ne yapacağını şaşırır. Gelecek kaygısı, yaşanan hızlı değişim ve gençlikten yetişkinliğe adım atmanın acılarıyla baş etmenin yolunu bulabilecek midir?

Süt 2009 filmi Filmiyle ilgili Yorumlar