Rüyada bostan görmek rüyada bostan ekmek

Kadın demektir. Birinin bostanını sulamak yasak ilişkiye girmek anlamına gelir. Sonbaharda bostanda olmak:aile içinde bir üzüntüye,para açısından sıkıntıya veya bir vefat anlamına gelir.Bakımsız bir bostan:bir olaydan dolay çok acı çekeceğinize ...

1. Alt 07-07-2009, 13:45 #1
    byseco Mesajlar: 1.509
    Kadın demektir. Birinin bostanını sulamak yasak ilişkiye girmek anlamına gelir. Sonbaharda bostanda olmak:aile içinde bir üzüntüye,para açısından sıkıntıya veya bir vefat anlamına gelir.Bakımsız bir bostan:bir olaydan dolay çok acı çekeceğinize işarettir.Bostanda ağaç görmek:çok zengin bir kadınla evlilik,verimsiz bir bostan görmek:evliliğin boşanmayla biteceğine işarettir.

2. Alt 11-26-2010, 11:20 #2
    Ziyaretci
    Misafir Mesajlar: n/a
    rüyamada boş bir bahçe bostan ekmeye çalışıyorum.tanıdığım birisinden desteyle para getiriyorlar birilerine vermem için paranın içinden altın küpe kolye gb. şeyler düşüyo bahçelerin oldugu yolda yürüdüm

3. Alt 11-26-2010, 11:23 #3
    Ziyaretci
    Misafir Mesajlar: n/a
    tanıdığım birisinden desteyle para getiriyorlar birilerine vermem için paranın içinden altın küpe kolye gb. şeyler düşüyo bahçelerin oldugu yolda yürüdüm

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.