MUHAKEME.NET FORUMU

MUHAKEME.NET FORUMU (https://www.muhakeme.net/forum/)
-   Röportajlar (https://www.muhakeme.net/forum/roportajlar/)
-   -   Röportaj Sorulari (https://www.muhakeme.net/forum/roportajlar/10053-roportaj-sorulari.html)

Sarax 09-17-2008 15:30

Röportaj Sorulari

Arkadaslar ben kendimce sorular hazirladim.
Eger eklemek istediginiz varsa buyrun:

1)Kendinizi kisaca tanitirmisiniz?

2)Forum sizce ne demek?

3)Muhakeme´yi nasil buluyorsunuz?

4)Bir Görevlinin asil yapmak zorunda oldugu seyler nelerdir sizce?

5)Nickinin anlamini ,ne kadar zamandir kullandıgini ve neden bu nicki sectigini anlatirmisin ?

6)Peki kendini karakter olarak tarif et desem ?

7)Foruma neden muhakeme.net ismini verdin ?(sadece admin icin)

8)Forumdaki arkadaslarin hakkindaki duygu ve düsünlerin neler ?

9)Peki (üye ismi) in kalbinde su anda biri var mi? ( Burda görev icabi bilmemezlige geliyorum :afro0121: ) Evlenecegim kisi dedigi ...

10)Okuldan,isten ve forumdan kalan bod zamanlarinda nelerle ilgilenirsin ?

11)Peki sporla aran nasil ?

12)Ne tür müzik dinlersin ?

13)En cok sevdigin sanatci veya Ilahici kimdir?

14)Ileride admin sayisini artirmayi düsünüyormusun ?

15)Aklinda bir isim var mi yoksa teklifte bulunanlar arasindan mi secim yapicaksin ?

16)Forumda bir üyenin rütbesini yükseltirken neleri baz alirsin?

17)(Üye ismi) ın bir günü nasıl gecer ?

18)Gelecekle ilgili planların ne ?

19)Forum üyeleriyle aranda gecen komik ya da ilginc diyebilecegin diyaloglar var mı ?

20)İnsanlara karsı kendini nasıl ifade edersin ? Kendini tutarmısın yoksa bütün duygularını oldugu gibi gösterirmisin ?

21)Aile icerisinde sana nasil davranilir aile derken dayilar , halalar ,kuzenler vb. den bahsediyorum ?

22)Simdi seninle kelime oyunumuza gecelim(Yani bu kelimelerden ne cikariyorsun?)

Aile ?
Es ?
Dost ?
Din?

23)Forumdaki arkadaslara iletmek istedigin mesaj var mi ?

24)Forumdaki en sevdigin üyeleri sayarmisin?

25)Muhakeme.net le nasil tanistin ?(admin haric)

26)Son olarak en begendigin film nedir?

evet arkadaslar sorularim bu kadar sizdede varsa buyurun...:aallkkiiss::kahve0121:

kipchak 09-17-2008 19:59

hocam ne yaptın ya:)
bu soruların hepimizi terleteceği kesin :)

Sarax 09-23-2008 14:34

Alıntı:

•●FühreR●•´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 21695)
hocam ne yaptın ya:)
bu soruların hepimizi terleteceği kesin :)

Benden kurtulamiyacaksiniz:)):))

safer82 10-10-2008 21:34

amanın iyi bir hazırlık sonrasında ancak bu sorulara cevap verebilirim/veremeyebilirim:)

yabanGülü 10-10-2008 22:32

biz en iyisi reportaj icin secimi haftanin üyelerinden yapalim (kura cekebilirz mesale :sirit: ). o ay haftanin üyeleri olan arkadaslardan birini terletelim. öncelik saferin :sirit:

safer82 10-10-2008 23:31

Alıntı:

yabanGülü´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 24436)
biz en iyisi reportaj icin secimi haftanin üyelerinden yapalim (kura cekebilirz mesale :sirit: ). o ay haftanin üyeleri olan arkadaslardan birini terletelim. öncelik saferin :sirit:

Aman kardeşim ne yapıyorsun Gözün seveyim:afro0121:

Yani zorla beni Ateşe atıyorsun. Olmazki böyle bende Kalp vardır:brush:

yabanGülü 10-11-2008 10:48

Alıntı:

safer82´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 24459)
Aman kardeşim ne yapıyorsun Gözün seveyim:afro0121:

Yani zorla beni Ateşe atıyorsun. Olmazki böyle bende Kalp vardır:brush:

OLur kardesim olur, ne güzel iste seni daha iyi tanimis olacagiz, ama sanmaki burdaki sorular sorlacak sana :sirit:

safer82 kardesim bizdede kalp var allahin izniyle bir sey olmaz. bizde beyni zorlariz kalbi degil :afro0121::hoho:

sarax kardesimi duyrulur reportaj icin bir gönüllü var SAFER82 :rica::rica::rica::rica:
:brush::brush::brush::brush::brush:

safer82 10-12-2008 13:37

Bilmem duydunuzmu Safer82 Kalpten dolayı yoğun bakımda :brush::brush: Belki katılamayabilir Proğramama:afro0121:

yabanGülü 10-15-2008 15:18

Alıntı:

safer82´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 24732)
Bilmem duydunuzmu Safer82 Kalpten dolayı yoğun bakımda :brush::brush: Belki katılamayabilir Proğramama:afro0121:

bilmem duydunuzmu safer82 bir hemsire tarafindan hayata döndürüldü, her yönden her etkinlige hazir bir sekilde yasiyor, hatta sorularinizi dört gözle bekliyor :hoho::hoho::hoho:

safer82 10-16-2008 22:18

Alıntı:

yabanGülü´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 25126)
bilmem duydunuzmu safer82 bir hemsire tarafindan hayata döndürüldü, her yönden her etkinlige hazir bir sekilde yasiyor, hatta sorularinizi dört gözle bekliyor :hoho::hoho::hoho:

Yaw arkadaşım yoksa o hemşireyi senmi yolladın:brush: Bilseydim Tedaviye olumlu cevap vermezdim. Çünkü hemşire baya güzeldi(şey hemşire baya iyiydi) demek istedim:hoho::hoho:

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 02:15 .

2000- 2024
Tüm bağışıklıklar ve idelerden bağımsız olan sözcükleri sarfetmeye mahkumdur özgürlük