186 Kilo Zayıfladım Ama...:(

Abi yaziyi görünce sana hediye ederek actigim bir konu vardi ama gözünden kacti sanirim ahanda burda http://www.muhakeme.net/fil-diyeti-g...min-t5899.html...

Ağaç Şeklinde Aç6Beğeni

1. Alt 04-23-2008, 00:18 #20
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28

2. Alt 04-23-2008, 01:46 #21
    N u M a N Mesajlar: 492
    Metin mete´isimli üyeden Alıntı
    Allahina bir degil binlerce Metin Mete kurban olsun.Bu ne ya Vallahi doymam ama istahim oldukca acildi sayilir Numan gardas ellerine saglik Nicedir böyle sofra bulmakta zorlaniyorum aslinda buluyorumda tek olmuyorum,Allah muradini versin.Beni doyuramasanda mutlu ettin..Rabbimde seni mutlu etsin gec gördüm ama degdi...

allah razı olsun abi desene yesekte öleceeez yemesekte dimi ama

atın ölümü arpadan olsun hesabı

3. Alt 04-23-2008, 13:05 #22
    Metin mete Mesajlar: 547
    N u M a N´isimli üyeden Alıntı
    allah razı olsun abi desene yesekte öleceeez yemesekte dimi ama

atın ölümü arpadan olsun hesabı

Sendende Razi olsun kardesim aslinda hepimizden olsun.Yesekte yemesekte gidecegim yer Alhanli(Osmaniye mezarliginin bulundugu mevki)Gerisine ne gerek birde orada yasayan mahlukata karsi mahcup olmak var isin icinde Numan kardesim.Simdi varacan oraya adam diyecek neye geldin bir deri bir kemik bizimle dalgami geciyon,Ama bu sekilde gidersek en az bir alti ay veya bir yil yeteriz adamlara birde ölümden sonra onlarin duasi az seymi?

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.