Ağaç Şeklinde Aç1Beğeni
  • 1 gönderen sibirturan

1. Alt 03-10-2011, 16:01 #1
    sibirturan Mesajlar: 5
    Tell Me More Almanca Eğitim Seti (Türkçe Anlatımlı) 10 Cd Full
    Online Almanca Video Dersler
    Cidi ciddi Almanca öğrenmenizi sağlayacak eşsiz bir eğitim setidir, bu setle çalıştıktan sonra ben hala Almanca öğrenemedim diyen olursa gözüme görünmesin. Toplam 9 Cd,den oluşan Türkçe tam destekli 750 saatlik bir Almanca kursu, Okuma-Yazma-Dinleme ve konuşma üzerine binlerce alıştırma yapabilirsiniz. Programda mikrofon ile konuşarak öğrenme yapabilirsiniz, konuşurken telaffuz hatalarınızı bulur ve düzeltmenize yardımcı olur. Sanki karşınızda gerçekten canlı bir öğretmeniniz varmış gibi hareket eder.

Bu program Avrupa birliği desteği ile hazırlanmıştır.
    60 Ülkede 5 milyondan fazla kullanıcı
    90 Kursda (30 Tekrar Kursu) 1000+ Saat çalışma olanağı (Tüm seviyeler için toplam sayılardır)
    Dünya lideri scansoft telaffuz kontrol sistemi
    Yüzlerce mpeg video
    İnternet üzerinden eğitim desteği
    Kişisel hazır ders programları
    Tüm kelimeler için 3 boyutlu animasyonlar
    Üst üste Avrupa birliği jüri özel ödülü sahibi (Europrix)

Program Almanca öğrenmeniz için 3 seviye belirlemiş, başlangıç seviyesi, orta seviye, ve ileri seviye
    Aşağıdaki tablo örnek olarak bu dersleri tamamlayan kişilerin ne kadar yol katedebileceğini gösterir..

Başlangıç Düzeyi:
    Bildik kişileri yada tanıdığınız nesneleri anlatan kısa ve basit bir metni anlar.
    Basit soruları anlar karşısındakinin ne istediği, nerede olduğu, kim olduğu gibi.
    Genel konular hakkında 100-300 sözcükten oluşan metinlerin içeriğini anlar.
    Yaklaşık 5 yanıttan oluşan dialogları anlar örnegin ana Karakterlerin kim olduğu, konuşmanın nerede geçtigi ve konunun ne olduğu gibi.

Orta Düzey:
    Günlük yaşamla ilgili ve 1000 sözcüğü geçmeyen metinlerin önemli noktalarını anlar.
    Bir iki sayfa uzunluktakı bir mektubun yada resmi evrakın ana fikrini anlar.
    Dergi yada gazete makalesini okur.
    Günlük yaşamla ilgili 5-10 dakikalık basit dialogları kolaylıkla anlar.
    Geçmis zaman kavramı içeren, fikirler ve tercihler konulu 10-20 dakika uzunluktaki dialogların ana fikrini anlar.

İleri Düzey:
    Bir mektubu yada resmi evrakı zorluk çekmeden anlar.
    10-20 sayfalık kısa öyküleri okur. Dergi yada günlük gazetelerdeki çoğu makaleleri anlar.
    Gündelik dilde yazılmış ve bildik konular içeren öyküler okur.
    Bilgi sahibi oldugu bir konuda fazla metin içermeyen internet sitelerinin içeriğini anlar.
    Eski zamanlardan, zevklerden vs. bahseden günlük yaşamla ilgili ve 30 dakika ile 1 saat arası süren konuşmaları zorluk çekmeden anlar. Ancak çok hızlı konuşulursa sorun yaşayabilir.

Kurulum Nasıl Yapılıyor Cd Kullacaklar İçin Anlatım!

İlk önce kurulum programını yazacaksınız Cd üzerine. Parçaları rardan çıkardınız rardan çıkan dosya kalıbını nero yada ashampo burning ile kalıp dosyasını Cd üzerine yazıyorsunuz. Her ders için ayrı Cd kullanmalısınız yoksa dersler çalışmaz. Kurulum programını Cd üzerine yazdıktan sonra Cd yi takınca otomatik olarak kurulum ekranı gelir. Kurulumda şifre isteyecek: D5ADB - 00001 - BDL - FB şifresini gireceksiniz Tamamdır. Çalışmak istediğiniz dersi Cdrom üzerine yerleştirin ve bilgisayara kurduğumuz programı çalıştırın olay budur..

Kurulum Nasıl Yapılıyor Sanal Disk Kullanacaklar İçin Anlatım!

Cd israfını önlemek için sanal disk kullanmanızı tavsiye ederim her şeyden önce, bu iş için Power İso Türkçe programını yada kendi bilginiz sanal sürücü programlarını kullanabilirsiniz. Kurulum programının Rardan çıkan tek parça kalıp dosyasını sanal disk programınız ile çalıştırıp kurulumunu yapıyoruz, kurulum esnasında şifre soracak: xxxxxxxxxxxxx yazıp kurulumu tamamlıyoruz. Dersleri çalıştırmak için rardan çıkardığınız dersin kalıp dosyasını sanal diskinize gösteriyorsunuz, bilgisayara kurmuş olduğumuz kurulum programını çalıştırıyoruz hepsi bu kadar.. Arkadaşlar BURADAN Derslere ve programlara gidebilirsiniz...

Konu alptraum tarafından (05-04-2011 Saat 00:36 ) değiştirilmiştir. Sebep: serial paylasmak yasaktir
    bilgi_13 bunu beğendi.
  2. Alt 03-13-2011, 18:33 #2
    sibirturan Mesajlar: 5
    Arkadaşlar süper ...

3. Alt 05-04-2011, 00:36 #3
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Serial paylasmak yasaktir. Lütfen daha dikkatli olalim

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.