Çalgı Çengi

favori elemanlarımın filmdeki muhteşem performansları, helalleri var, Angara goçları... Benzer Konular o çalgı ne o... Ejder Kalesi ve Nehrevan Cengi - Beyhan Demirci - Ana Fikri... Rüyada çalgı aleti görmek......

Ağaç Şeklinde Aç3Beğeni
  • 2 gönderen candanag
  • 1 gönderen safinaz

1. Alt 07-01-2011, 12:48 #1
    candanag Mesajlar: 302
    favori elemanlarımın filmdeki muhteşem performansları, helalleri var, Angara goçları...

safinaz ve p?naran bunu beğendiler.
  2. Alt 07-01-2011, 13:10 #2
    pınaran Mesajlar: 314
    bayılıyorum bunlara yahu, Üsküdar'a Giderken dizisinde de bu elemanlar var, Ahmet Kural kısa süreli kasap rolüyle girse de hemmen bambaşka bi hava kattı, ama benim favorim Murat Cemcir.

Selçuk Aydemir'in bu iki şaheserinden sonra Burak Aksak ile yönettiği Kurbanlık filmini de izlemek lazım. yine Erdal Tosun ve Murat Cemcir oyunculuğunda..

3. Alt 07-01-2011, 17:51 #3
    safinaz Mesajlar: 3.348
    Hangi filmden alıntı bu?Filmin adı Teyze Kızı mı? Çok beğendim,izlemek istiyorum

4. Alt 07-01-2011, 17:55 #4
    alptraum Mesajlar: 38.105
    Blog Başlıkları: 28
    safinaz´isimli üyeden Alıntı
    Hangi filmden alıntı bu?Filmin adı Teyze Kızı mı? Çok beğendim,izlemek istiyorum

Baslik zaten filmin ismi

5. Alt 07-05-2011, 20:13 #5
    safinaz Mesajlar: 3.348
    pınaran´isimli üyeden Alıntı
    bayılıyorum bunlara yahu, Üsküdar'a Giderken dizisinde de bu elemanlar var, Ahmet Kural kısa süreli kasap rolüyle girse de hemmen bambaşka bi hava kattı, ama benim favorim Murat Cemcir.

Selçuk Aydemir'in bu iki şaheserinden sonra Burak Aksak ile yönettiği Kurbanlık filmini de izlemek lazım. yine Erdal Tosun ve Murat Cemcir oyunculuğunda..

Dün bu filmi izledim ve çoook beğendim,özellikle camide abdest alırlarken abdest tarifi yaparken biri diğerine "olum o dediğin teredüt abdesti,keşke geçen trende/otobüste(burayı hatıralmıyorum) güllü su abdesti kitabı satarlarken alsaydık" cümlesine koptum.
    Şiveleri çok hoşuma gitti Kırşehirli bir arkadaşım vardı,adı Murat ona çok benzettim.Çok andım,kesin kulakları çınlamıştır.
    "Heeeee, la biri beni aniy valla okuz yine benden bahsediy" diyordur.
    Kesinlikle konuşunca ö ve ü yoktur

p?naran bunu beğendi.
  6. Alt 07-05-2011, 20:31 #6
    pınaran Mesajlar: 314
    safinaz´isimli üyeden Alıntı
    Dün bu filmi izledim ve çoook beğendim,özellikle camide abdest alırlarken abdest tarifi yaparken biri diğerine "olum o dediğin teredüt abdesti,keşke geçen trende/otobüste(burayı hatıralmıyorum) güllü su abdesti kitabı satarlarken alsaydık" cümlesine koptum.
    Şiveleri çok hoşuma gitti Kırşehirli bir arkadaşım vardı,adı Murat ona çok benzettim.Çok andım,kesin kulakları çınlamıştır.
    "Heeeee, la biri beni aniy valla okuz yine benden bahsediy" diyordur.
    Kesinlikle konuşunca ö ve ü yoktur

İncesu çocuğu onlar, Angaralı

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.