Gökhan Özen-Bize Aşk Lazım

[IMEEM]fHsDAKXTxU[/IMEEM] Benzer Konular Gökhan Özen (Gökhan Özen Kimdir? - Hakkında - Hayatı)... Gökhan Özen-Yalan mı?... Gökhan Özen-İnkar Etme... Gökhan Özen-Tabiri Caizse(El-Feta'ya Armağanım Olsun)... Gökhan Özen-Vah Vah......

Ağaç Şeklinde Aç10Beğeni
  • 1 gönderen safinaz
  • 1 gönderen kutupyıldızı
  • 2 gönderen safinaz
  • 1 gönderen beyza
  • 2 gönderen safinaz
  • 2 gönderen safinaz
  • 1 gönderen ayna

1. Alt 09-27-2008, 20:18 #2
    safinaz Mesajlar: 3.348
    [BOOMP3]b47cikh_p[/BOOMP3]

Düzeltiyorum,burdan dinleyebilirsiniz

ayna bunu beğendi.
  2. Alt 09-28-2008, 01:25 #3
    kutupyıldızı Mesajlar: 174
    Çok farklı kulvarlar edinen bir forum burası
    Hem şarkılar eklenebiliyor hem Kuran-ı Kerim dinlenebiliyor..

İstikrarlı olunması taraftarıyım...

beyza bunu beğendi.
  3. Alt 09-28-2008, 09:59 #4
    kutupyıldızı´isimli üyeden Alıntı
    Çok farklı kulvarlar edinen bir forum burası
    Hem şarkılar eklenebiliyor hem Kuran-ı Kerim dinlenebiliyor..

İstikrarlı olunması taraftarıyım...

Kuran-ı Kerim dinlerken şarkı dinlemediğinize göre,zamanını siz ayarlarsınız.Bizden sadece eklemesi.
    Nitekim insanlarda gece-gündüz Kuran-ı Kerim dinlemiyor ya da gece-gündüz şarkı dinlemiyor.

İslami sitelerde mizaha yer veriyor hatta en absürt konulara en çok yorum yazılıyor,bunu herkeste kabul ediyor,çünkü alışılagelmiş.

Birde arabesk tarzı ilahilere herkes sırf adı "ilahi" olduğu için teşekkürlerini eksik etmiyor.Ve o sitelerde bir üye,upuzun,bir sayfayı dolduracak kadar bir islami konu açıyor,başka bir üye 2 saniye sonra "Allah razı olsun,çok güzelmiş"yazıyor.,

Bu ne kadar islami ve dürüst,hangi arada okudun?
    Kimse irdelemiyor.Bu ne diye..

Bence biz sorguladığımızı sanırken başlıklara takılıp kalmışız.

Bu sitede islami bilgiler,paylaşımlar ağırlıklı olmakla beraber,her türlü kültürel faaliyetler,gündem konuları,sağlık,eğlence gibi insan hayatında ihtiyaç duyulan ama aile hayatına uygun her konu var.

Ben foruma her şarkı eklediğimde kendimi savunmam gerekmiyor,bence istikrar arıyorsanız bir bütün olarak bakın!!!!!!
    Çünkü güzelmi güzel şarkılarımı sizlerden esirgemiyeceğim.

beyza ve ayna bunu beğendiler.
  4. Alt 09-28-2008, 10:14 #5
    beyza Mesajlar: 2.053
    ''Çok farklı kulvarlar edinen bir forum burası ''

kutupyıldızı sizinde söylediğiniz gibi çok farklı kulvarlar edilen bir forum..bunu farketmeniz güzel..istediğiniz bölümü tıklayabilir dinleyip okuyabilirisiniz..neye ihtiyacınız varsa.. size lazım olmayan konu başlıklarını tıklamanız şart değil

Konu beyza tarafından (09-28-2008 Saat 10:18 ) değiştirilmiştir.
    safinaz bunu beğendi.
  5. Alt 09-28-2008, 20:38 #6
    sakin olun...hemen savunmaya neden geçtiniz ki kendinizi...

Yoksa siz de yanlış olduğunu düşündüğünüz halde eylemi gerçekleştirdiğinizi mi düşünüyorsunuz..

Ben normalde müzik dinlemiyorum diye bir iddiada bulunmadım.Burada Kadir Gecesi'nde başlık olarak sayfayı açtığımızda Fethullah Gülen'in sohbeti karşımıza çıktıysa eğer burası islami bir forumdur değil mi?Yani şahsen ben bir foruma kayıt olup aktif olmak istediğimde terbiye sahibi insanlar arasında yazılarımı paylaşmak isterim.Siz de bilirsiniz ki ne bayan ne bay arkadaşlarımız var (Allah hidayet versin) kötü yollara başvuruyorlar..Neyse konumuz bu değil..
    Ama ana fikrim bu ...
    İslamiyet'in şarkıyı red ettiğini siz de ben de biliyoruz..Ve bile bile bunu islami bir foruma eklemeniz ne kadar doğru?? Bu müctehcen resmi eklemek gibi birşey.. Ben de size aynı tepkiyi vereceğim..Siz dinleyin.. Buraya eklemeye lüzum yok zannımca..

6. Alt 09-28-2008, 22:21 #7
    Sizi tebrik ediyor ve ayakta alkışlıyorum...

Böyle dini bütün,ahlaklı ve terbiyeli genç kızlarımız artık parmakla gösterilecek kadar az kaldı.

Nereye bakarsanız böyle müstehcen resim eklemeyle eş değerde işler yapan,insanları yoldan çıkaran benim gibi insanlar var.

Lütfen böyle bir konuda yazılarınızla kendi adınızı lekelemeyin...

Daha öncede sizin gibi çok mübarek bir kardeşim ne tevafukturki yine Gökhan Özen'in bir parçasında böyle çok mübarek olduğunu belli etti ama kesinlikle eminim siz görmediniz ve size örnek olmadı...

Ne faydaki ben dersimi almadım.Neyse bu şarkıyı size armağan ediyorum

ayna ve tepegöz bunu beğendiler.
  7. Alt 09-28-2008, 23:17 #8
    safinaz´isimli üyeden Alıntı
    Sizi tebrik ediyor ve ayakta alkışlıyorum...

Böyle dini bütün,ahlaklı ve terbiyeli genç kızlarımız artık parmakla gösterilecek kadar az kaldı.

Nereye bakarsanız böyle müstehcen resim eklemeyle eş değerde işler yapan,insanları yoldan çıkaran benim gibi insanlar var.

Lütfen böyle bir konuda yazılarınızla kendi adınızı lekelemeyin...

Daha öncede sizin gibi çok mübarek bir kardeşim ne tevafukturki yine Gökhan Özen'in bir parçasında böyle çok mübarek olduğunu belli etti ama kesinlikle eminim siz görmediniz ve size örnek olmadı...

Ne faydaki ben dersimi almadım.Neyse bu şarkıyı size armağan ediyorum

laflarınıza dikkat edin..Kendi adımı lekelemekle ne ilgisi var bunun..
    İnsanları yoldan çıkardığınızı ima etmedim.Anlamak istediğiniz gibi anlamayın..
    Lisede bir yurtta kalmıştım tatilde...İslamiyet adına birşeyler yapmaya çalışıyordu burası.Walkmenimle müzik dinliyordum ranzamda.Abla geldi kendi kendine dinliyor olabilirsin ama buranın manevi hazzına az da olsa etkisi olmaz mı demişti...
    Böyle ukalaca konuşmalarla kendinizi tatmin ettiğinizin farkındayım.İnanın ne sizin ne de burdaki başkalarının beni nasıl gördüğü hangi vasıfta olduğumu düşünmeniz beni ilgilendirmiyor.. Ben içimden nasıl geçiyorsa onu aksettiriyorum.
    Ben müslümanlığın çeyreğini bile gerçekleştiremiyorum belki de ...Rabbim bilir.. DEDİĞİM GİBİ KENDİMİ KİMSEYE MÜBAREK GÖSTERMEK İÇİN DİDİNMİYORUM.
    Her neyse siz bu şekilde kinayeli konuşmalarınızı sürdüre durun ...gökanözenin de müziklerini eklemeyi unutmayın aman ha.. inanın çok büyük etkisi var hem hayatınıza hem buraya...

8. Alt 09-29-2008, 01:33 #9
    Rahatsız oluyorsanız dinlemezsiniz olur,biter.Siteyi açtığınız gibi bu müzik sesleri gelmiyor ya kulağınıza?
    Yok o da olmaz diyorsanız gidin probleminizi yöneticilere dile getirin.Burda böyle bir bölüm var ki ben de ekliyorum.Onlar uygun buluyor...
    Aslında bu kadar rahatsızlık hiçte hayra alamet değil...

ayna ve tepegöz bunu beğendiler.
  9. Alt 10-04-2008, 14:05 #10
    ayna Mesajlar: 105
    oy oy ALLAHIM, hayranım şu kıza yaa..
    safinazım sen çok yaşa emi..

safinaz bunu beğendi.
Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.