Bütün Dünya Müslüman Olacak (?)

Benzer Konular Dünya Müslüman Alimler Birliği'nden Suriye çağrısı... Dünya Çocukların Olacak - Muazzez Menemencioğlu - Ana Fikri... Dünya nüfusunun 3'te 1'i internetli olacak... Viyana'nın % 40'ı Müslüman olacak... Kırkıncı Müslüman ...

Ağaç Şeklinde Aç1Beğeni
  • 1 gönderen %u00F6mer

1. Alt 06-23-2009, 00:59 #2
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Simdi basliktan sükretmelimiyim diye düsündüm sonra videoyu izledim ama bu istatistikler tam genel bir istatistik mi onu da düsündüm. Eger dogurganliga göre hakimiyet saglaniyorsa çin devleti bu hakimiyeti yayilmaci politikasiyla rahatca uygulayabilir diyebiliriz. Fakat video nedense çin devletini örnek almamis. Bir rus kahine göre Müslümanlarin dünyaya hakimiyeti 2040 da olacak ve bu videoda islam hakimiyetini 2039 olarak hesaplamislar. Yine bu rus kahine göre müslümanlarin hakimiyeti 60 küsür YIL sürecek ve sonrasinda yine büyük bir ic savas olacak v.s. ilerliyor. Kaddafi nin sözü hostu. Müslümanlara terörist lazim degil. Müslümanlara cok iyi liderler lazim. Tarih bunu böyle yanitliyor. Yine tartisilir bir video acikcasi.

2. Alt 06-23-2009, 01:21 #3
    kipchak Mesajlar: 1.658
    Blog Başlıkları: 506
    Bu videonun yapılma amacı araştırmaları ve gerçekleri yansıtmadan çok batılılara''tehlikenin farkındamısınız?'' demek ve insanların islama olan sempatilerini mümkün mertebe azaltmaktır.... Yoksa videoyu eklememdeki amaç; rakamların gerçekliğini tartışmak veya gurur duymak değil.

3. Alt 06-23-2009, 01:43 #4
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Bu videonun bir BATILININ yaptigi tartisilir. Bana hatta hic bile öyle gelmez. Reklam sektörü ise heleki islam adina tehlike göstermek isteseler yine böyle göstermezler.

4. Alt 06-25-2009, 20:37 #5
    burakk Mesajlar: 8
    alptraum´isimli üyeden Alıntı
    Simdi basliktan sükretmelimiyim diye düsündüm sonra videoyu izledim ama bu istatistikler tam genel bir istatistik mi onu da düsündüm. Eger dogurganliga göre hakimiyet saglaniyorsa çin devleti bu hakimiyeti yayilmaci politikasiyla rahatca uygulayabilir diyebiliriz. Fakat video nedense çin devletini örnek almamis. Bir rus kahine göre Müslümanlarin dünyaya hakimiyeti 2040 da olacak ve bu videoda islam hakimiyetini 2039 olarak hesaplamislar. Yine bu rus kahine göre müslümanlarin hakimiyeti 60 küsür YIL sürecek ve sonrasinda yine büyük bir ic savas olacak v.s. ilerliyor. Kaddafi nin sözü hostu. Müslümanlara terörist lazim degil. Müslümanlara cok iyi liderler lazim. Tarih bunu böyle yanitliyor. Yine tartisilir bir video acikcasi.

Kur'an Da Da BelİrtİldİĞİ Üzere Allah Nurunu Tamamlayacak,Allah vaadinden dönmez kardeşim...
    Pekİ Bu Nasil Olacak?
    Allah'in İsmİ Azaminin GİrmedİĞİ Ev Kalmayacak
    Yanİİİİ Bu Demektİr Kİ Taaaa Afrİkadakİ Yamyam Kabİleler Dahİ Allah'in İsmİ Azamini Duyacak
    Evet Burada Bİze Tasavvur Etmek Kaliyor;??!!
    İyİ Ama Nasil?kİm?nasil Yapacak Bunu?

benim en merak ettiğimde bu dünyaya hakim olucak islam ülkesi kim olucak???

türkiyemi iranmı suriyemi vs hangi ülke acaba ve bizler görürmüyüz

5. Alt 10-12-2010, 17:35 #6
    Ziyaretci
    %u00F6mer Mesajlar: n/a
    nasılmı olacak ALLAH nurunu nasılmı tamamlayacak ? işte cevap:
    son 10 yıl içinde yamayamların yetiştiğini söylediğiniz afrika ülkerlerinde türk okulları var ve bu okullar öyle bir hizmet veriyorki hem bizim onlara kültürümüzü öğretiyor hemde dinimizi onlara anlatıyor.Bu avrupada da aynı. Bence bu açıklama yeter

safinaz bunu beğendi.
  6. Alt 05-16-2011, 00:22 #7
    gnothi seauton Mesajlar: 25
    %u00F6mer´isimli üyeden Alıntı
    nasılmı olacak ALLAH nurunu nasılmı tamamlayacak ? işte cevap:
    son 10 yıl içinde yamayamların yetiştiğini söylediğiniz afrika ülkerlerinde türk okulları var ve bu okullar öyle bir hizmet veriyorki hem bizim onlara kültürümüzü öğretiyor hemde dinimizi onlara anlatıyor.Bu avrupada da aynı. Bence bu açıklama yeter

yaratılan herseyın sahıbı yanlız ALLAH dır....dendıgınde buna varolan hersey zerre dahıldır...sızlerın tabırı ıle yamyamlar dedıklerınızde Allah ın yaratmıs oldugu canlılardır... pekı onlar neden orada yaratılmısdır...sizce...??gerceklerden haberı olmayan ınsanlar bu dunyada halen varlar ve o sekılde olumu tadıp yenıden dırılmeyı bekleyen ınsanlar toplulugu....var ıken

su hadısler temelınde bunu bıraz daha derınlestırısek..

bu dunyada ama olan ahırettede amadır...
    yahut kabır azabı ya cennet bahcelerınden bır bahcedır yada cehennem cukurlarından bır cukur...
    her zerre kullın aynasıdır....

ve ne yana donersenız donun yanlız ALLAH ın vecnını görurusunuz....dendııgnde

benım anladıgım tek gercek vardır .....her ferd yuklenmıs oldugu görevı ıfa eder...

ve kesınlıkle TEK bır dogru yol vardır....o da ınsanların HAK 'ikatını tanıması dır...buda ALLAH nurunu tammalyacakdır...dıye acıklanmısdır...olumu tadan her nefs gerceğin idrakı ıcınde ahıret yasamını yasayıp,,gerecekde de hak ettıgı mevkıde sonsuza dek yasayacakdır....

işde bu surec ALLAH ın nurunu tamamlayacdır dıye acıklanmısken...

kimileri kalkıp ne deıgının farkında olmadan şirk e dusuyor...tum dunyanın musluman olması da nereden cıkıyor -cıkartılıyor ...

Rabbım herseyın dogrusunu bılır...

Rabbım ,cumlemızı hakkıyla dogru yolundan ayrılmamayı nasıb eyle...

7. Alt 05-16-2011, 00:34 #8
    gnothi seauton Mesajlar: 25
    evet bırde aklıma su geldı...

HEPNIZ TURKUNUZ adında bır kıtap okumusdum..gene d. matlock un yazdıgı,,,

kıtap son derece ıyı derecede kurgulanmıs....bılgısı sınırlı ,hur ıradesı ıle sorgulamyan ,bellı cevrelerın dusunce sistemını benımsemıs kısıler bu kıtap ıle aldatılmak ıstenmısss...sanırım yukarıdakı krıterlerde olan ınsanlar cok mukemmle dercede aldatılmıslardır...

aslında turklugun yahudılıkden geldıgı daha dogrusu aslında turklugun yahudılıgın merkezınde olgunlasdıgı (kuzey hındıstan )bır cok anlatımla ortaya konuyor...

okuyanlar bılırler.....tıpkı yukarıdakı konu baslıgı gıbı ...entersan degıl mı????

butun dunya musluman olacak....
    her dunya ınsanları hepnız turksunuz....

dar kaıplarda dusunenler ıcın mukemmel bır baslıklar oyle degıl mı!!!!!!

işde bunlar hep kabalist temelindeki sıyonızımın deccaliyet ortusü ıle dunya ınsanlarını aldattıkları araclardan sadece bırkacıdır....

bu tur tuzaklara dusmeyelım....sorgulayalım ,irdeliyelim...arastıralım....her gercekden sammımı ısenız unutmayın

Rabbımız bızlerı dogru olanı zamanı geldgınıde gösterecekdır....

8. Alt 05-16-2011, 01:28 #9
    safinaz Mesajlar: 3.348
    İnşallah diyelim ama bana çok değişik bir istatistik gibi geldi.Tüm dünyanın müslüman olacağını müslümanların nüfusunun artması ve gayrimüslimlerin de nüfusunun azalması şeklinde hiç düşünmemiştim.Ancak yukarıda bir arkadaşın da belirttiği gibi en ücra köşelere müslüman Türk okullarının açılmasının da etkisinin büyük olduğunu düşünüyorum.Belki nüfus artışı şeklinde olur,belki de benim her zaman düşündüğüm şekli ile hicret ve tebliğ şeklinde olur ama inşallah o günleri bizler de görürüz.Bundan sonrasında keyfiyet mi önemli,kemiyet mi işte asıl mesele burda...

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.