Yeşil Kart ile ilgili mevzuat

yeşil kartı yeniden vize yattırmak için hangi kurumlaradan onay alacağım...

1. Alt 10-17-2010, 22:11 #11
    Ziyaretci
    Misafir Mesajlar: n/a
    yeşil kartı yeniden vize yattırmak için hangi kurumlaradan onay alacağım

2. Alt 12-14-2010, 23:15 #12
    Ziyaretci
    fly Mesajlar: n/a
    Merhaba, şu an hamileyim. sağlık ocağım herhangi bir sosyal güvencem ve üstüme tapu olmadığı sürece hamileliğim süresince yararlanabileceğim yeşil kart çıkarabileceğimi söyledi. ancak eşimin geliri belirtilen sayıdan yüksek. bu önemli mi? çünkü çok borcumuz var ve gelirimiz borçları karşılamaya ancak yetiyor. bu durumda yeşil kart alabilirmiyim?

3. Alt 01-10-2011, 12:54 #13
    Ziyaretci
    yeşil kartım ve 2022 maaşım var yeşil kartımı iptal ettirdim ama 2022 maaşım hala iptal olmadı nasıl iptal ettirmem gerekiyor ve iptal edildiğinde benden geri para isteyecekler mi

4. Alt 03-07-2011, 20:30 #14
    Ziyaretci
    Misafirdadaş Mesajlar: n/a
    Alıntı:
    yesilkart ne gibi durumlarda iptal olur-Yeşil Kart ile ilgili mevzuat

yeşil kartım iptal olmuş mudur ben sigortalı işe gırdım ve 3ay çalıştım sonra cıktım işten iptal olmuş mudur

5. Alt 04-27-2011, 20:36 #15
    Ziyaretci
    Alıntı:
    yesil kart iptali ornek dilekce-Yeşil Kart ile ilgili mevzuat

bu yeşil kart ne biçim iş yaaaa.adamı resmen surunduruyolar daha kullandığımız yok.yok 30 tl ode yok ceza var.sskda yeşilkart burolarıda hepsi birbirinden beter.daha konuşmayı beceremeyen adamı memur diye oraya koymuşlar soru sorarsın bön bön bakar.

6. Alt 05-05-2011, 13:58 #16
    Ziyaretci
    misafir Mesajlar: n/a
    yesilkart kayip olursa yenisi nasil alinir-Yeşil Kart ile ilgili mevzuat

7. Alt 05-10-2011, 17:53 #17
    Ziyaretci
    abım yesıl kartlı 2 cocugu var bırısı okuyo cocuk parası ıcın basvurduk ama hala bır haber yok ya
    Ne yapmamız lazım gelırı de yok cıfcılık yapıyo lutfen bızı bılgılendırın yaaa

8. Alt 05-13-2011, 19:16 #18
    Ziyaretci
    MAĞDUR Mesajlar: n/a
    BEN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİYİM YEŞİL KARTIM VARDI AMA ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİYİ DİYE ELİMDEN ALDILAR,SEN OKULUN SOSYAL SİGORTASINDAN YARARLANACAKSIN DEDİLER BEN YEŞİL KARTIM İPTAL OLSUN İSTEMİYORUM NE YAPMALIYIM YEŞİL KARTIMI TEKRAR ALABİLMEK İÇİN .... AYRICA ÜNİVERSİTENN SAĞLIK HAKKINDAN YAYARLANMAK İÇİN HİÇBİR SAĞLIK GÜVENCESİ OLMAMASI GEREKİRMİŞ BU HALDE BOŞUNA MI alınmış oolduuuu yeşil kartım

9. Alt 05-15-2011, 16:40 #19
    Ziyaretci
    meraba ben şerife eşimden ayrıyım ailemle yaşıyorum.2 çocuğum var yeşil kartlı olanlara maaş bağlancak diye bana dilekçe yazdrdılar ve 7 ay dan beri hiç bir şekilde cevap gelmedi.Sizden bunun için yardım istiyorum. teşekkürler.

10. Alt 05-28-2011, 23:56 #20
    Ziyaretci
    [QUOTE]yesil kart cikarmak gerekli evraklar neler-Yeşil Kart ile ilgili mevzuat [/ ben yeşil kart çıkatrmak için başvuru yaptım ama onaylamadılar neden acaba

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.