YÜREGIMİZ BU KADAR BÜYÜK BİZİM. !! türk olmak zordur cunku kendisi baştan zor .!

Benzer Konular Bizim Büyük Çaresizliğimiz - Barış Bıçakçı - Ana Fikri... Türk: Özel ordu bizim beynimizde yok... Çiçek: Bizim yargı kadar çok konuşanı yok... Türkiyede basörtülü olmak zordur... Almanyada Türk ...

Ağaç Şeklinde Aç2Beğeni
  • 1 gönderen Fani 06
  • 1 gönderen alptraum

1. Alt 06-21-2008, 20:12 #2
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Su bayraga verdigimiz degeri devlete verseydik eminim su anda ekonomide bu kadar kötü olmazdik

Bayrak bayrak diyenler vergiden,rüsvetten calabildikleri heryerden caldilar kimisi okkali götürdü kimisi az götürebildi ammavelakin su bayraga verilen deger devlete verilmedi

yabanGülü bunu beğendi.
  2. Alt 06-22-2008, 00:46 #3
    Fani 06 Mesajlar: 794
    alptraum´isimli üyeden Alıntı
    Su bayraga verdigimiz degeri devlete verseydik eminim su anda ekonomide bu kadar kötü olmazdik

Bayrak bayrak diyenler vergiden,rüsvetten calabildikleri heryerden caldilar kimisi okkali götürdü kimisi az götürebildi ammavelakin su bayraga verilen deger devlete verilmedi

abim bu konuda dogru düşünüyorsun ama sunu unutmamak lazım ben bir türk olarak türk bayragı. benim için degerli ama devlete deger verilmedi diyorsun ama devlete deger veriyorsun sana vergi veriyor devlete elini veriyorsun kolunu kapıyor o yuzden bizim için devlet sadece vergi olarak aklıma geliyor başka bir düşünce getirmiyor benim için cogu kişide böyle düşünüyor sanırım cunku artık millete gelen zamlar ilallah getirdi nereye baksam zam devlet babalıgı yaptıda millet yalnış yaptı ?

devlet kendi kendini yedi yani kendi adamına yedirdi. adam bir emek çalıp 30 ve 40 yıl ceza yiyor ama adam türkiye tokatlıyor ama kimse ses etmiyor yani suç milletin ama bence geçti geçen artık ileriye bakmaya tavsiye ediyorum.. dün dündü bügünde bügün...
    selametle

3. Alt 06-22-2008, 01:01 #4
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    meselenin özünde yatan probleme ufak bir örnek

Bugun kacak elektrik kullanan cok sayida kisi var bu hem devlete devletin gelirine hemde senin verdigin vergiye etki ediyor Fis kesmemek ile yine bir hamle yapiliyor peki bu böyle giderken ne oluyor kocaman bir KISIR döngü....

Bize almanyanin yükselisini izlettiler gercekten güzel bir belgeseldi ilk zaman ve sonrasi ve sanayide yükselisi bunlarin hepsi calismayla oldu calip cirpmayla degil neden almanyayi verdim cünkü gavur dedigimiz insanlari örnek gösteriyorumki az da olsa belki düsünürüz. Hep sisteme laf attik ama biz bu sisteme cok güzel ayak uyduruyoruz diyemedik ya da ben bu sisteme ayak uydurmayacagimda demedik

Halk düzelmeden bas düzelmez bu olay apacik ortada Türkiyede yasayan insanlarin ekonomi durumu kötü desen araba sayisina bakiyorum kötü ya da baska birsey neyse sonra konu acilirsa meseleyi daha cok özümleriz insallah

4. Alt 06-22-2008, 19:34 #5
    mhmt Mesajlar: 904
    Blog Başlıkları: 3
    Neyse..Biz Bayrağımıza sahip çıkalım ama futbol maçlarında sallamak için değil..

selametle..

5. Alt 06-22-2008, 22:16 #6
    Fani 06 Mesajlar: 794
    mhmt´isimli üyeden Alıntı
    Neyse..Biz Bayrağımıza sahip çıkalım ama futbol maçlarında sallamak için değil..

selametle..

Neyse..Biz Bayrağımıza sahip çıkalım ..!!! futbol maçlarında sallamak için degil ? derken başka sallanacak yerlerin olacagını düşünüyorum sadece biraz daha gayret diom..

selametle...

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.