İlginç Anket

Uluslararası ölçekte bir kadın araştırması yapan sosyolog, dünyanın çeşitli ülkelerinde kadınlara bir soru sormuş: Kocanızı başka bir kadınla yakalarsanız ne yaparsınız? Soruya ülkelere göre verilen yanıtlar ise şöyle olmuş: İsveçli: ...

1. Alt 03-30-2008, 03:37 #1
    safinaz Mesajlar: 3.348
    Uluslararası ölçekte bir kadın araştırması yapan sosyolog, dünyanın çeşitli ülkelerinde kadınlara bir soru sormuş:
    Kocanızı başka bir kadınla yakalarsanız ne yaparsınız?
    Soruya ülkelere göre verilen yanıtlar ise şöyle olmuş:

İsveçli: Neyimi beğenmediğini sorarım.

Rus: Evi terk ederim.

Fransız: Sesimi çıkarmam, sevgilime gider beni teselli etmesini isterim.

İtalyan: Kadını vururum.

İspanyol: Kocamı vururum.

Yunanlı: Her ikisini de vururum.

Türk: Benim kocam yapmaz!

2. Alt 03-30-2008, 03:40 #2
    kipchak Mesajlar: 1.658
    Blog Başlıkları: 506
    Alıntı:
    Türk: Benim kocam yapmaz!

olay budur karşılıklı güven

3. Alt 03-30-2008, 03:44 #3
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    dOGRU EN GÜZEL CVP KIM OLURSA OLSUN BIRI BIRININ ESININ HAKKINDA BÖYLE YAPTI DIYORSADA DIGER ESIN BEN INANMIYORUM OLMAZ ÖYLE SEY DIYIP GIDIP ESINE SORMASI VE ÖGRENMESIDIR

BU OLAY ARKADASLIK ICINDE GECERLIDIR BENCE

DOSTLUK ICINDE YANI HER TÜRLÜ OLAYDA TANIYORSANIZ SAYET HEMEN SÖYLEYENIN TARAFINDAN VAY VAY INANIRIM YAPAR O ÖYLE SEY DEMEK YERINE BEN INANMIYORUM DIYIP KENDISINE SORMAKDIR

Bu arada büyük yazdim yanlislikla ilk yaziyi silmisdim büyük yazdim diye ikinci kezde büyük yazmisim artik silmiyorum cümlelerim karistiysada affola

4. Alt 03-30-2008, 03:45 #4
    safinaz Mesajlar: 3.348
    •●FühreR●•´isimli üyeden Alıntı
    olay budur karşılıklı güven

Asıl olay,aldatılma olmasa bile halkımızın çok çabuk dolduruşa gelmesi ve dışarıya karşı savunma psikolojisi sonrası kesin eşinin canını okuması.

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.