Alışverişte Kendinizi Nasıl Hissedersiniz?

Ben genelde alışveriş yaparken bir mutluluk kaplıyo beni. Seviyorum yani alışveriş yapmayı. Bu sene ki alışverişimde daha da mutlu ve güzel geçti. Kuzenler alışverişe çıkacaktı geçen beni de çağırdılar. Suadiyede ...

1. Alt 12-22-2009, 19:05 #1
    stnbl Mesajlar: 15
    Ben genelde alışveriş yaparken bir mutluluk kaplıyo beni. Seviyorum yani alışveriş yapmayı. Bu sene ki alışverişimde daha da mutlu ve güzel geçti. Kuzenler alışverişe çıkacaktı geçen beni de çağırdılar. Suadiyede ki Gap mağazasına uğradık. İçerde alışverişimiz yaparken Apple ürünleri için kurulan bir odada bulduk kendimizi birden. İnsanlar Maclerin başında oturmuş aleti inceliyodu. Biz de hemen sorduk bu ne diye. Gap meğersem Apple ile birlikte yaptığı bir kampany varmış. Bunun içinde bi yer kurmuşlar. Biz de hemen incelemeye başladık.

Alışverişte Kendinizi Nasıl Hissedersiniz?Alışverişte Kendinizi Nasıl Hissedersiniz?

Alışverişte Kendinizi Nasıl Hissedersiniz?Alışverişte Kendinizi Nasıl Hissedersiniz?

2. Alt 12-22-2009, 19:56 #2
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Isletim sistemi Macintosh olup son performanslarini incelerseniz Apple in harika oldugunu göreceksinizdir. Acikcasi Linux ve Macintosh en hizli ve performans acisindan yüksek isletim sistemleri olup pek kullanilmamakta her nedense. Bu isin icinde de elbette politikasi vardir. Ne üzücüdür ki Microsoft gibi bir kan emicinin elindeyiz. Güvenlik sistemi olarakta tamamen faso olan bu windows u mecburi bir sekilde kullanmaya köle edilmisiz.

2. resimdeki Apple bilgisayarlarin fiyati ve özelliklerini hatirliyormusunuz?

3. Alt 12-23-2009, 15:20 #3
    Ziyaretci
    Kayıtsız Üye Mesajlar: n/a
    Alptraum verdiğin bilgiler için teşekkürler. Maalesef özelliklerini hatırlamıyorum. Fiyat yoktu zaten tanıtım için oraya koymuşlar. Dediğim gibi kampanyanın bir parçasıymış bu. Son gün 31 aralık eğer yere yakınsan gidip inceleyebilirsin.

4. Alt 12-23-2009, 21:19 #4
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Ben Avrupada oldugum icin kiyas yapacaktim. Gitme gibi bir sansim yok.

5. Alt 02-04-2010, 22:04 #5
    Bediüzzaman26 Mesajlar: 183
    Ben hep çikolata benimo gofredo gibi bölümlerine giderim girer girmez :D

6. Alt 02-01-2011, 09:28 #6
    AyAtA Mesajlar: 10
    Valla kısa ve Öz cevap vereceğim....

Alışverişlerim de " Kral Benim" durumu oluyor......

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.