Dua ederseniz sevinirim

Arkadaslar benim anneannem su anda yogun bakima alinmis sekilde. Doktorlar yarina cikmasi zor dediler. Sizden dua rica ediyorum Allah rizasi icin. Ismi GÜLESER AYDIN. Benzer Konular “kendiniz gibi bir beşere ...

1. Alt 08-14-2009, 21:49 #1
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Arkadaslar benim anneannem su anda yogun bakima alinmis sekilde. Doktorlar yarina cikmasi zor dediler. Sizden dua rica ediyorum Allah rizasi icin. Ismi GÜLESER AYDIN.

2. Alt 08-14-2009, 21:55 #2
    Unnecessary Mesajlar: 726
    alptraum´isimli üyeden Alıntı
    Arkadaslar benim anneannem su anda yogun bakima alinmis sekilde. Doktorlar yarina cikmasi zor dediler. Sizden dua rica ediyorum Allah rizasi icin. Ismi GÜLESER AYDIN.

Ah alptraum Allah acil şifalar versin inş. Doktorların dediğine bakmamak lazım Allah yardım eder inş. Aksi olursa da Herşey Allahtan

3. Alt 08-14-2009, 22:09 #3
    husiyin Mesajlar: 234
    Hacim Allah şifa versin. İsmen de dua edecem inşallah...

4. Alt 08-14-2009, 22:10 #4
    emirahmedyasin Mesajlar: 1.121
    Rabbim şifalar versin derdin derdimdir ıhvan...Rabbim ele ayağa düşürmesin tez zamanda hayırlı şifalar nasip etsin.

5. Alt 08-14-2009, 22:33 #5
    Eğer Allah, kazandıkları dolayısıyla insanları (azab ile) yakalayıverecek olsaydı, (yerin) sırtı üzerinde hiçbir canlıyı bırakmazdı, ancak onları, adı konulmuş bir süreye kadar ertelemektedir. Sonunda ecelleri geldiği zaman, artık şüphesiz Allah kendi kullarını görendir. (Fatır Suresi, 45)

Yarabbi ömrümüz boyunca unutkanliklarla nice hataya nice günaha maruz kaldik. Su anda Anneannem belki ölüm dösegindeyken sana olan istigfrainda eksik kaldi. Sana secde etmis ölüm dösegindeyken dahi namaz diye haykiran anneannemin günahlarini affet. Ona hayirli bir ölüm nasip eyle yarabbi. Ve iza meridtü fehüve yeşfin. Hastalandigimda bana sifayi veren Allahtir diyen Anneannemin son secde istegide olmamissa dahi sen onu uykudayken de uyandiran olacaksindir Yarabbi. Ona sifa ver Yarabbi.

"... şüphesiz benim Rabbim yakın olandır (duaları) kabul edendir." (Hud Suresi, 61)

gizemli ve Henna bunu beğendiler.
  6. Alt 08-14-2009, 23:35 #6
    Ziyaretci
    Henna Mesajlar: n/a
    amin..
    sevgideğer kardeşim....dualarımız sizler için...rabbim en güzel makama eriştirsin...iki dünyada ...

asıl biz onun duasını alabilseydik....
    selam ile...

7. Alt 08-15-2009, 08:59 #7
    beyhude Mesajlar: 11
    Allah şifa versin

8. Alt 08-15-2009, 09:26 #8
    gizemli Mesajlar: 162
    Rabbim mübarek teyzemize Şafii ismiyle şifa ihsan eylesin İnşaAllah...

9. Alt 08-15-2009, 19:39 #9
    Allah rizasi icin duayi ismen tekrar ederek su son kritik dakikalarda edermisiniz kardeslerim. Ismi Güleser AYDIN. Kendisi Anneannem olur benimde gercek ismim Kerim dir.

10. Alt 08-15-2009, 19:51 #10
    mhmt Mesajlar: 904
    Blog Başlıkları: 3
    Allah'ım Kerim kareşimizin anneannesi olan Güleser Aydın teyzemize acil şifalar ver. Kendisine sağ salim ayağa kalmayı nasip et. Yardımını esirgeme.. -Amin-

selametle..

Henna bunu beğendi.
Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.