Ben sizinle gerçek olani paylaşacağim bu konuda yazacağim ......hayat nekadar zor anlamaniz için...allah tüm sikintili olana yardim etsin din kardeşlerim..uzun zamani sizinle paylaşmayacağim dünü paylaşacağim niye biliyormusunuz????????????çok zor durumda olan bir yakinimdan bahs edeceğim hertürlü sikintisi olan birinden bir bayandan bahs edeceğim .bu kardeşimiz borç batağinin içinde allah için ona yardim eden yok ...kimden yardim istediyse hep cinsellik babinda ona yaklaşildi.öyleki dükü hadisede öyle oldu kendi memleketinden tanidiği çok güvendiği bir dostu gelmişti durumunu daha önce anlatmişti o kişilerle evine kadar gittiler bayan evinde onlara çay ve pasta ikram edip evinde son bir iki dilim kalan ve borç olarak aldiği pastayi bu şahisa ve onun amcasi oğluna vermek için mutfakta hazirlik yapiyordu adam bir hizla yerinden kalkip bayanin bulunduğu yere yani mutfağa giderek ona sarilmaya dudaklarindan öpmeye vücuduyla oynamaya kalkişti kadin lütfen allah hatirina allah için bana dokunma ben yeminliyim bunu bana yapma dedi onlari duyuyordum. Sonra kadin çayi ve pastayi getirdi onlara ikram etti o arada onlar yerken yatak odasina kadar gitti dişardaki kurumaya biraktiği çamaşirlari oraya götürdü adam tekrar bir mahle ile yerinden kalkip kadinin yanina gitti ve onu kapi açik olduğunu bile bile öpmeye çalişti kadin sana yalvariyorum bunu yapma allah aşkina ben yeminliyim.allaha kurana yemin ettim allaha ve kelamina ihanet edemem ben şeytani şeyler yapamam dedi ama adam yine onu öpmeye çalişti kadin onu iterek odadan çikti ve yanimiza gelip oturdu. çok berbat görünüyordu hatta ağlamişti adaminda umrunda değildi sanki tüm mesele iki bacak arasi şeydi ya bu müslüman kadin çok zor durumda allah için yardim edeyim diye birşey düşünmüyordu ve ordakilere kalkin gidelim dedi kadin halen bir ümitle yardim eder diye bekli,yordu adam ise onu elde edemediği için bozulmuş ve sinirlenmiş kaçar gibi gitti. Bu bayan benim çaliştiğim yerde çalişiyor. O kadar çok boprçlanmişki artik defalarca intihar ettiğini ama başaramadiğini söylüyor her defa ..iman iki bacak arasina inmiş bu dengesiz kişler tarafindan çaresizlik içinde olan kişiyi önce namusunu kirletip sonra önüne bir parça bir şey atmak için onu elde etmekmi gerek ..sevgili din kardeşlerim bende parasiz borçluyum allah için hergün ona dua ediyorum amaolmadiği içinde ona yardim edemiyorum.bugün yine iş yerinde ağladiğini gördüm telefonda konuştuğunu duydum ayni şahisa belki yardim eder diye telefon açmişti sesini açti ve bende dinledim adam ben onca yolu seninle birlikte olup sonra yardim için senin için geldim sen ise beni istemedin bana yeminliyim dedin git sana yemin ettiğin kişi yardim etsin allaha yemin etmişsin o sana yardim etsin başka kapiya kizim dedi bende sinirlendim ona yediğin içtiğin haram olsun dedim yediğiniz o eve bizden aldiği borç para ,ile alinmiş pasta ve çaydi haram olsun dedim kardeşlerim gelin yardim edelim bu bacimiza lütfen sitenin kurucusu kardeşimiz için yardim toplayalim kimin gönlünden ne koparsa yolluyalim. Biliyorsunuz namus sokaktan alinmamiş onu oraya terk etmeyelim. Kardeşimizin borcunun yekünü kimine göre belki küçük olabilr kimine görede yüksek olabilir ama onun toplam borcu 38.000 lira (38 milyar eski para ile) kardeşlerim hepimiz elhamdülülah müslümaniz bir müslüman bacimizi sokağa düşmesine engel olalim madden ve manen allah resulü muhammed mustafa sallahu aleyhi ve sellem hatiri ve kurani kerim hatiri için yardim edelim elinden tutalim bu günde namazinda niyazinda olan ve her zaman dua eden bu kardeşimiz için yardim edelim allah tüm sikintili kardeşlerimize yardim etsin ona allah hatiri için yardim edene de allah tüm işlerinde kolaylik verip yardim etsin..dinimiz bu şekilde kirleten şeytanin çocuklarinada kalkan gibi olalim saygilarimla selametle esenlikle kalin.