Süleymaniye Vakfı meal yarışması

el_feta ´isimli üyeden Alıntı ↑...

1. Alt 04-27-2009, 16:04 #11
    Ziyaretci
    Henna Mesajlar: n/a
    el_feta´isimli üyeden Alıntı
    yarışma yapıldı...

1 hafta önce de kütahya da vardı...

Sorular güzelmiş.. az-biraz döküldüm itiraf etmeliyim ki...

bakalım ilk 100 zor görünüyor...

siz de katıldınız ve bize demediniz öyle mi...şimdi hakkaten üzlüdüm hemde kıskandım
    hadi hayırlısı...
    ne güzel nir heyecan olurdu ...tüh...

2. Alt 04-27-2009, 21:40 #12
    vuslat1616 Mesajlar: 5
    BeKKe´isimli üyeden Alıntı
    yarışma yapıldımı...bir haber verirseniz seviniriz...
    hayr ile...

evet dün yarışma yapıldı. bana zor geldi. pek ümidim yok. soru kitapçıklatını dağıttılar. isterseniz örnek soru yazarım. internetteki örnek sorulara göre çok zordu.

el_feta ve Henna bunu beğendiler.
  3. Alt 04-27-2009, 21:44 #13
    böyle bir yarışma yaptıkları için emeği geçen herkezden Allah razı olsun. sorular zordu ama insanlar soruyu okurken bile birşeyler öğreniyor. her sene olur inş.. bence soruları ful yapabilmek için hafız olmak ve arapçayı iyi bilmek gerekiyordu..

Henna bunu beğendi.
  4. Alt 04-28-2009, 00:06 #14
    Ziyaretci
    olsun..ne güzel...emek verdiniz ya ..maşalah size...bence katılmak harika olmalı...inşallah bundan sonra her türlü yarışmaya katılma kararı alayım..çok heveslendim..galiba kıskandım ...aramızda...
    hayırlsı...

5. Alt 04-28-2009, 00:29 #15
    el_feta Mesajlar: 1.168
    Kütahyadaki sorular daha zor geldi bana şahsen...

hadi sizi kıskandırayım bekke... Trene bindim baktım millet meal okuyor .. Allah allah türkiye'nin farklı yerlerinden gelenler vardı...

Sonra otobüse falan,baktım yine öyle... Çok ilginç manzaralar vardı yani,hakkaten irtica! hortlamış gibiydi : )

girdiğim lisenin ortamı da öyle..çok ilginç,hani Öss ile karşılaştırınca... Cüppeli,peçeli birileri sınava giriyor,ellerde kuran var kitapçıklar keza,hani alttan alttan gülesi geliyor insanın : )

Neyse,seneye rakip olarak görmek dileğiyle : )

Henna bunu beğendi.
  6. Alt 04-28-2009, 01:02 #16
    Ziyaretci
    sanki umreyi tasvir ettiniz..gözlerim doldu...ne güzel..maşalah..çok ama çok imrendim....
    bu bana ders olsun...

el_feta bunu beğendi.
  7. Alt 04-28-2009, 01:06 #17
    Ziyaretci
    meal ile alakalı çok nadide hatıram var mekke de...o da bana teselli...çok kişinin şahitliğinde...üstelik bizim namaz içinde ve güzel bir tevafuk...(imam sudeys)
    ...bi rahatladım aklıma gelince..

el_feta bunu beğendi.
  8. Alt 04-28-2009, 16:01 #18
    Siz aranızda konuşuyorsunuz ama ben de gireyim sohbete..ben de üsküdar imam hatip lisesinde girdim. okulun önünü bi göreceksiniz, dediğiniz gibi cübbeli, çarşaflı insanlar.. ortamı görünce heyecan bastı beni.. çok yaşlı insanlar da vardı.. keşke öss de ve diğer sınavlarda da başörtüsüne izin verseler diye düşündüm bende.. sınavdan çıktım, baktım ki insanlar soruların cevaplarına bakıyorlar mealden.. bu da biraz güldürdü beni... benim için güzel bir anıydı.. iyi ki böyle bi yarışma yapmışlar..

el_feta bunu beğendi.
  9. Alt 02-12-2010, 08:04 #19
    Ziyaretci
    Kayıtsız Üye Mesajlar: n/a
    ya bu yarişmada mana öncelikli yani anlama ön pılanda olmak üzere hafızlık ikinci planda desteklemededir allah razı olsun hazırlaanlardan

10. Alt 04-28-2010, 21:12 #20
    Ziyaretci
    fadime Mesajlar: n/a
    sınav sonuçlarıma bakamıyorum bana yardımcı olursanız sevinirim selam ve dua ile

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.