Kendinden Sonrakine Dua Edelim

aminn...benden sonra yazacak kardeşlerimin affedilmedik günahı,kabul edilmedik duasını bırakma...kadir gecesinde iltifat eyle...firdevs cennetlerinde efendimize konşu eyle...amiiinn...

1. Alt 09-23-2008, 22:00 #11
    Ziyaretci
    Henna Mesajlar: n/a
    aminn...benden sonra yazacak kardeşlerimin affedilmedik günahı,kabul edilmedik duasını bırakma...kadir gecesinde iltifat eyle...firdevs cennetlerinde efendimize konşu eyle...amiiinn

oguzhan, yabanGülü, safinaz ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
  2. Alt 09-23-2008, 23:16 #12
    safer82 Mesajlar: 745
    Amin. Benden sonraki kardeşimede Allah Hayırlı vede Uzun ömürler versin

oguzhan, yabanGülü ve safinaz bunu beğendiler.
  3. Alt 09-24-2008, 00:32 #13
    safinaz Mesajlar: 3.348
    Amin...Ama hayırlı fakat uzun olmayan ömür olursa daha güzel olur..
    Benden önceki ve benden sonraki kardeşimi Rabbim sağlıkla imtihan etmesin.

oguzhan ve yabanGülü bunu beğendiler.
  4. Alt 09-24-2008, 00:37 #14
    Esmaaa Mesajlar: 149
    Allah hayırlısını gostersin. Bu tur dualardan hep sakinirim. O yuzden kendi ustume almak istedim senden sonra yazarak. Eger o imtihan neticesinde Allah beni cennetine alacaksa olabilir diye dusunuyorum. Bundan sonra yazacak kisi icin herseyin hayirlisini yasamasini nasib etsin Allah. Mutluluklarin en guzelini versin, ve Allah onu hidayete erdirsin.

safinaz bunu beğendi.
  5. Alt 09-24-2008, 01:17 #15
    Amin...
    Benden önceki ve benden sonraki kardeşlerimi sürekli herşeye muhalefet etmekten korusun,herşeyin güzel yönünü görmeyi nasip etsin...

yabanGülü bunu beğendi.
  6. Alt 09-24-2008, 11:06 #16
    Esmaaa Mesajlar: 149
    Dua forumunu da şöyle bir duruma soktunuz ya, Allah bu sitedekilerin hepsine hayırlı, huzurlu, mutlu günler versin diyorum. Ve artık bu siteye başka da hiçbir yazı yazmıyorum.

7. Alt 09-24-2008, 13:09 #17
    Esmaaa´isimli üyeden Alıntı
    Dua forumunu da şöyle bir duruma soktunuz ya, Allah bu sitedekilerin hepsine hayırlı, huzurlu, mutlu günler versin diyorum. Ve artık bu siteye başka da hiçbir yazı yazmıyorum.

Siz dua olsun veya mizah olsun ya da en alakasız konularda bile herşeye tepki olması adına tepki gösteriyorsunuz.
    Forumdur,tabiki katılmadığınız konularda görüşlerinizi belirteceksiniz ama her seferinde eleştirmek için yazılar yazdığınzın bilmem farkında mısınız?

Ayrıca bundan sonra "bir daha yazmayacağım" demenize gerek yok,bu site benim değil ya da sitede yönetici de değilim yazdıklarımdan rahatsız olup gideceksiniz.
    Aynı sizin gibi bir üyeyim ve giderseniz de kusurabakmayın ama beni hiç rahatsız etmez,o yüzden kapris yapmanıza gerek de yok.

Benden sonra yazacak kardeşim her işinde adil olup,Allah rızasından ayrılmasın...

8. Alt 09-24-2008, 13:51 #18
    Ziyaretci
    Henna Mesajlar: n/a
    Rabbim yar ve yardımıcımız olsun...önceki ve sonraki kardeşlerimin...Şefaati uzmaya resulahın konmşuluğuna nail olalım inş..

yabanGülü ve safinaz bunu beğendiler.
  9. Alt 09-24-2008, 22:54 #19
    ayna Mesajlar: 105
    Esmaaa´isimli üyeden Alıntı

ayy çok üzüldüm

güle güle efendim...

bu konuyu açanın ne muradı warsa rabbim kabul buyursun...
    ve benden sonrakinede rabbim hayırlı ömür nasip etsin..

safinaz bunu beğendi.
  10. Alt 09-25-2008, 01:34 #20
    mhmt Mesajlar: 904
    Blog Başlıkları: 3
    Amin.
    Sonraki kardeşe: Allah rahmetini üzerinden eksik etmesin.
    Hakkı Hak Olarak bilmeyi, Batılı Batıl Olarak bilmeyi/ayırt etmeyi nasip etsin. O firaseti versin. (cümlemize)-amin-

selametle..

yabanGülü ve safinaz bunu beğendiler.
Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.