Daha Fazla Kumkurdu - Asa Lind - Ana Fikri   Konuyu açan: Enesce   İlk Mesaj: 05-29-2011 (13:50)   Son Mesaj: 05-29-2011 (13:50)    Cevap: 0    Gösterim: 1272  

05-29-2011

Daha Fazla Kumkurdu - Asa Lind - Ana Fikri

Yayınevi: Kanat Kitap
    Basım Tarihi: Eylül 2009
    Kitap Türü: Hikaye / Edebiyat

Zackarina ile altın parıltılı Kumkurdu nun ilk kitapta başlayan dostlukları sürüyor. Asa Lind yine hikayecikleri inciler gibi diziyor peş peşe. Neler yok ki bu hikayelerde: Aşk, anılar, ölüm, gerçek... Hatta sivrisinekler ve minik bir fare... Kumkurdu ile vakit geçirmek her zamanki gibi çok zevkli- Annemle babam bugün kitap okuyorlar, dedi Zackarina. Oturuyor da oturuyor, okuyor da okuyorlar. Kumkurdu başını kaldırdı. Kulaklarını dikti.- Öyle mi? dedi. Kitap mı okuyorlar?- Evet, dedi Zackarina.Kumkurdu çok ilgilenmişti. Evde ne tür kitaplar olduğunu öğrenmek istedi. Kalın mıydı, ince mi? Ne renktiler? Ve nasıl koktuklarını da merak etmişti ve nasıl ses çıkarıyorlardı; örneğin üzerlerine vurulduğunda, ya da yaprakları karıştırılırken.- Sen kitaplardan hoşlanıyorsun bakıyorum, dedi Zackarina. Kumkurdu ona şaşkınlıkla baktı.- Sen ne diyorsun? dedi. Onları ben yapıyorum

Diğer "Asa Lind" Kitapları:

1. Kumkurdu Üçü Bir Yerde
    2. Ellika Tomson un Keşif Günlüğü
    3. Daha da Fazla Kumkurdu / 3. Kitap (Sandvargen och
    4. Daha da Fazla Kumkurdu / 3. Kitap (Sandvargen och
    5. Kumkurdu / 1. Kitap (Sandvargen)
    6. Daha Fazla Kumkurdu / 2. Kitap (Mera Sandvargen)
    7. Daha da Fazla Kumkurdu / 3. Kitap (Sandvargen och
    8. Daha da Fazla Kumkurdu

Daha Fazla Kumkurdu - Asa Lind - Ana Fikri Yorumları