Hayat Bana 10 Ãœzerinden Yuh Verdi - YeÅŸim CoÅŸkun - Ana Fikri   Konuyu açan: Enesce   Ä°lk Mesaj: 05-06-2011 (18:20)   Son Mesaj: 05-06-2011 (18:20)    Cevap: 0    Gösterim: 571  

05-06-2011

Hayat Bana 10 Ãœzerinden Yuh Verdi - YeÅŸim CoÅŸkun - Ana Fikri

Yayınevi: Goa Basım Yayın
    Basım Tarihi: Şubat 2009
    Kitap Türü: Roman / Edebiyat

Hayatın getirdikleri biraz aciz bırakıp gidendi. Biraz ayıptan bilindi, biraz günah ve biraz söndürdü ışıkları... Sanmaları huy edindiÄŸim bir dönemdi. Sanma kılamadığım, ÅŸakaklarından ter akıtan bir yüz, bir adam, fermuarını çekip ansızın gitti. Sonra hayat, genç kızlığımın mutluluklarını iÅŸporta malı, acıÂ*laÂ*rıÂ*nı ise markadan belledi! Hayat hiç gecikmedi...Artık gerçekler boyut deÄŸiÅŸtirmiÅŸti. Dağınık bindiÄŸim her taksi, saçÂ*larımla aynı renkti. Kalemimin mürekkebi akınca, yüzüm silinir, ancak o zaman yüÂ*züm temizlenirdi. Uzadı tüm hikayem. Çocukluklarım bile bariz baÂ*sitÂ*leÅŸti! Bilmiyordum saklambacı bir gün, körebe gibi oynaÂ*yaÂ*caÂ*ğıÂ*mı.. Kısaca, ırzına geçilmiÅŸ bir yazı denemesi, dağınık psikolojimin hüzünlerine yaslandı... Bu ırza geçiÅŸ dönemi korkularımı azdırdı, duvara tırmandırdı...

Hayat Bana 10 Üzerinden Yuh Verdi - Yeşim Coşkun - Ana Fikri Yorumları