Eşler İçin Hayat Bilgisi - Cindy Francis - Ana Fikri   Konuyu açan: Enesce   İlk Mesaj: 03-28-2011 (21:20)   Son Mesaj: 03-28-2011 (21:20)    Cevap: 0    Gösterim: 713  

03-28-2011

Eşler İçin Hayat Bilgisi - Cindy Francis - Ana Fikri

Yayınevi: Oğlak Yayıncılık
    Basım Tarihi: Ocak 1996
    Kitap Türü: Diğer / Edebiyat

Tanıdığım mutlu ve mutsuz çiftlerin genellikle aynı sorunları olması benim her zaman ilgimi çekmişti. Mutlu çiftler mutsuzlara göre ne daha zengin ne daha güzel nede daha akıllı. Yalnızca farklı davranış biçimleri var. Ve birlikte daha iyi bir hayat yaşamlarına yardımcı olan bazı bilgiler öğrenmişler. Bu küçük kitap onların öğrendiklerini ve yaptıklarını size aktarmak için derlenmiştir. Önceki kitaplarım, Kadınlar İçin Hayat Bilgisi ve Anneler İçin Hayat Bilgisi yayınlandıktan sonra birçok okurum eşler için de bir kitap yazmamı istedi. Bu kitabı hazırlarken, kendi evliliğimden ve hayatımda öğrendiklerimi yazdığım başarı günlüğü mden çok yararlandım. Aynı zamanda bilgi ve deneyimlerini benimle paylaşmak cömertliğini gösteren, birçok mutlu eş, dost ve akrabalar ile çeşitli evlilik danışmanlarının sonsuz yardımlarını gördüm. Sayısız kitap ve dergilerdeki bu konuyla ilgili yazılardan faydalandım. İşte, eşler için bilgilerimin hepsi burada. Umarım hoşlanırsınız ve daha da önemlisi ilişkilerinizde uygularsınız. Size bol neşe ve sevgiler dilerim.

Diğer "Cindy Francis" Kitapları:

1. Kadınlar İçin Hayat Bilgisi

Eşler İçin Hayat Bilgisi - Cindy Francis - Ana Fikri Yorumları