Adam Dediğin Benim Gibi Olur - Erdal Demirkıran - Ana Fikri   Konuyu açan: tasfirin77   İlk Mesaj: 12-20-2010 (17:40)   Son Mesaj: 04-03-2011 (23:33)    Cevap: 1    Gösterim: 2926  

12-20-2010

Adam Dediğin Benim Gibi Olur - Erdal Demirkıran - Özeti

Adam Dediğin Benim Gibi Olur - Erdal Demirkıran - Özeti, Adam Dediğin Benim Gibi Olur Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir

Yayınevi: Kashna Kitap Ağacı
    Basım Tarihi:
    Kitap Türü:

Herkesin kendine göre bir dağı vardır ve herkes kendi dağında yaşar mevsimleri. Senin güneşin yakamaz beni, benim kışımla da sen asla zatürree olamazsın. Şimdi çık kendi dağına, ayakkabılarını çıkar ve koş. Doludizgin koş! Arkana bile bakma koşarken. Bakma; çünkü arkanda hiç kimse yok! O dağ sadece senin. Ayağını basmadığın hiçbir yer kalmasın. Her yerini ezbere bil bu dağın. Yeni ağaçlar dik dağına. Ağaçlarla yeşile boya. Gururla dolaş. Adımların hep büyük olsun. Büyük yaşa! Hiçbir zaman korkutmasın ölüm seni ve daima emin ol; sen ölmeden kimse gelmeyecek senin dağına. Ölünce gelecekler ve: "Burada koca yürekli bir dağcı yaşardı." Diye yazacaklar senin zirvelerine; ama bu senin umurunda bile olmayacak. Sen zaten senelerce koca bir dağcı olduğunu bilerek yaşamıştın.

Diğer "Erdal Demirkıran" Kitapları:

1. Sen Şimdi Gidecen ya Cehennem'in Dibine Git
    2. Yerim Seni Öss
    3. Sadece Aptallar 8 Saat Uyur
    4. Dünyanın En Akıllı İnsanı'ndan Masallar Ebediyet Serisi 1
    5. İflas Etmenin Yolları
    6. Ben Dünyanın En Akıllı İnsanıyım
    7. Sadece Başbakan Okusun

Adam Dediğin Benim Gibi Olur - Erdal Demirkıran - Özeti Yorumları

Permalink - Mesaj no 1  04-03-2011, 23:33

--->: Adam Dediğin Benim Gibi Olur - Erdal Demirkıran - Özeti

meraba cok guzl