Ben Bir Eşcinselim

dün tesadüfen bu konuyu gördüm.deliye döndüm.birisi kalkmış eşcinselim diye yazmış herkes sanki iyi bir marifette bulunmuş gibi destek vermiş.siz düşünüyormusunuzki bu şekilde iyi aferin keyfine bak dedikce herkes adam akıllı ...

1. Alt 07-08-2011, 20:46 #21
    CER_SAN_HAN Mesajlar: 6
    dün tesadüfen bu konuyu gördüm.deliye döndüm.birisi kalkmış eşcinselim diye yazmış herkes sanki iyi bir marifette bulunmuş gibi destek vermiş.siz düşünüyormusunuzki bu şekilde iyi aferin keyfine bak dedikce herkes adam akıllı duracak.ahlaksızlık alıp başını gidecek,iyi aferin eşcinsel ol öyle yaşa.soyumuz sopumuz nerden gelsin,çoluk çocuk nasıl olsun,hastalıklar alsın başını gitsin sonrada AIDS i seviyoruz diye pankartlar açarız.

2. Alt 07-08-2011, 22:14 #22
    pınaran Mesajlar: 314
    eşcinsellik, biseksüellik, transseksüellik hastalık değil, hele hele akıl ve bedende herhangi bir noksanlık kesinlikle değildir, çoğunluk heteroseksüel diye bu gruba girmeyenleri dışlamak saçma, insan genelden farklı ilgi ve duygularla doğduysa bu onun suçu değildir, hatta bu durum suç değildir.
    hemen sapkınlık, sapıklık vari yaftalamalara girmeyelim. saygılı olma erdemliliğini gösterebilmenizi bekliyorum.

HiLaLNuRu bunu beğendi.
  3. Alt 07-08-2011, 22:40 #23
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    kargir´isimli üyeden Alıntı
    Siz bana bunları madde madde sormuşsunuz ama ben şu şekilde açıklayayım.Ergenlik çağına kadar farklıydım birşeyler farklıydı ama adını koyamıyorduk.Ergenlik çağına girince bende bir değişme olmadı.Ailem doktora götürdü.Burda nasıl açıklanır bilmemki,dışardan farklıyım içerden farklı.Mesela bayan genital organlarım varmış.
    Yıllarca isyan ettim halime,herşeyi inkar ettim.İsmini koymamıştım ama sanırım ateisttim.
    Sonra birgün bir mucizesini gördüm ve Allah'ın varlığını kabul ettim.
    25 yaşındayım.Hiç tedavi görmedim ama bana faydası olur mu onu da bilmiyorum.

Kusura bakmayin ama su cümleyi anlayamadigim icin bir cevap yazamiyorum

Alıntı:
    Mesela bayan genital organlarım varmış.

Siz bu durumun farkinda nasil degildiniz ya da ben mi anlayamadim. Organlar ne demek????
    Sizin durumunuzla alakali bir yazi, makale ya da bilgi var ise paylasirsaniz bizde olayin icini tam anlamis oluruz.

4. Alt 07-08-2011, 23:25 #24
    CER_SAN_HAN Mesajlar: 6
    pınaran´isimli üyeden Alıntı
    eşcinsellik, biseksüellik, transseksüellik hastalık değil, hele hele akıl ve bedende herhangi bir noksanlık kesinlikle değildir, çoğunluk heteroseksüel diye bu gruba girmeyenleri dışlamak saçma, insan genelden farklı ilgi ve duygularla doğduysa bu onun suçu değildir, hatta bu durum suç değildir.
    hemen sapkınlık, sapıklık vari yaftalamalara girmeyelim. saygılı olma erdemliliğini gösterebilmenizi bekliyorum.

tamam o zaman herkes kalksın erkek erkekle olsun,kadın kadınla.sonra vazgeçsin biribiriyle diğeri biriyle.hastalıklar alsın başını gitsin.birinin anası kalksın yok ben artık kendimi kadın gibi hissetmiyorum desin,erkek olsun anasını da babasını da babam diye göstersin.herşey çorba olsun.amaaaa yok önemli değil biz saygı duyalım.

5. Alt 07-08-2011, 23:32 #25
    kargir Mesajlar: 11
    alptraum´isimli üyeden Alıntı
    Kusura bakmayin ama su cümleyi anlayamadigim icin bir cevap yazamiyorum

Siz bu durumun farkinda nasil degildiniz ya da ben mi anlayamadim. Organlar ne demek????
    Sizin durumunuzla alakali bir yazi, makale ya da bilgi var ise paylasirsaniz bizde olayin icini tam anlamis oluruz.

Ultrasonla anlaşıldı yani rahmim varmış.Makale de paylaşıcam.

6. Alt 07-08-2011, 23:37 #26
    RuŞeN_ALP Mesajlar: 41
    Sen o zaman grekli tıbbi müdahaleler yaparak kadın olmalısın. Düşünmüyor musun ??

7. Alt 07-08-2011, 23:42 #27
    pınaran Mesajlar: 314
    CER_SAN_HAN´isimli üyeden Alıntı
    tamam o zaman herkes kalksın erkek erkekle olsun,kadın kadınla.sonra vazgeçsin biribiriyle diğeri biriyle.hastalıklar alsın başını gitsin.birinin anası kalksın yok ben artık kendimi kadın gibi hissetmiyorum desin,erkek olsun anasını da babasını da babam diye göstersin.herşey çorba olsun.amaaaa yok önemli değil biz saygı duyalım.

sakin olun ben sizin dediklerinizi yapalım haydin demiyorum tabii ki, aman neyse, tüm forumlardaki bilindik sıralamayla gidecek bir muhabbet nasıl olsa..

eşcinsel, biseksüel ve transeksüel kişilerin de duyguları var, size garip gelecek şimdi ama insandırlar, duygusuz, sapkın, tek ihtiyaçları biriyle ilişkiye girmek olan hayvanlarmışcasına bahsetmemek lazım, sadece tercihlere saygı diyor, konudan çıkıyorum..

sadece biraz anlayış hoşçakalın

8. Alt 07-08-2011, 23:48 #28
    kargir Mesajlar: 11
    RuŞeN_ALP´isimli üyeden Alıntı
    Sen o zaman grekli tıbbi müdahaleler yaparak kadın olmalısın. Düşünmüyor musun ??

Tıbbi müdahaleler sanki çok ucuzmuş gibi konuşuyorsunuz.Ayrıca belki bir nebze değişirim ama ben tam bir kadın olabilir miyim? Mesela çocuk doğuramam.

9. Alt 07-08-2011, 23:51 #29
    RuŞeN_ALP Mesajlar: 41
    onu bilemem , ama durumunuz çok farklı. Kendinize zulüm etmeyin, kötü davranmayın, herşeyde bir hayır vardır .

10. Alt 07-09-2011, 00:06 #30
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Size uyan durumunuzu tam bilimsel olarak bir makale ile paylasin ki bizde tam olayin muhteviyatini anlayabilelim ve size daha cok soru sormadan konu üzerinden meseleyi tartisalim, fikirlerimizi belirtelim.

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.