kibirli insanlardan hoslanmiyorum

bugun bir kinaya gittim basta hic gitmek istemedim, hatta orda bile biraz moralim bozukdu ama ordaki ortami görünce gelin hanimin biraz haline acidim ve sonradan iyiki gitmisim dedim. benim pismanligim ...

Ağaç Şeklinde Aç1Beğeni
  • 1 gönderen alptraum

1. Alt 11-05-2010, 00:29 #1
    yabanGülü Mesajlar: 3.851
    Blog Başlıkları: 125
    bugun bir kinaya gittim basta hic gitmek istemedim, hatta orda bile biraz moralim bozukdu ama ordaki ortami görünce gelin hanimin biraz haline acidim ve sonradan iyiki gitmisim dedim. benim pismanligim önceden bosu bosuna kendime stres yapmamdi.

hatta kizi biraz kibirli buldugum icin gitmek istememistim bunu itiraf ediyorum.

2. Alt 11-05-2010, 01:54 #2
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Bir insan kesinlikle kesin bir sekilde taninamaz diye düsünüyorum. Yillara dayali olan bu sürecte dahi insan " degisim " ile beraber bir cok gösterisi de degisir. Anlasma ise tek tarafli degil cift tarafli olur. Denemek lazim. Eger ki karsi taraf zaten muhabbet istemiyorsa bunu belli eder ve dogal olarak etkilesimsiz kalir devam etmez.

yabanGülü bunu beğendi.
  3. Alt 11-05-2010, 13:42 #3
    yabanGülü Mesajlar: 3.851
    Blog Başlıkları: 125
    alptraum´isimli üyeden Alıntı
    Bir insan kesinlikle kesin bir sekilde taninamaz diye düsünüyorum. Yillara dayali olan bu sürecte dahi insan " degisim " ile beraber bir cok gösterisi de degisir. Anlasma ise tek tarafli degil cift tarafli olur. Denemek lazim. Eger ki karsi taraf zaten muhabbet istemiyorsa bunu belli eder ve dogal olarak etkilesimsiz kalir devam etmez.

evet ben bunlari yillardirdir taniyorum ve nasil büyüdükce degistigini gördüm. tabiki muhabbet yok aramizda, sadece aramizda olanlardan dolayi bana biraz minnet borcu oldugunu sandigi icin merhabalasiyoruz ve hal hatir soruyor, yoksa daha fazlasi yok. biraz ben gidisini begenmedigim icin tavrimi koyuyorda olabilirim. ben sevdiklerimin degismesini istemem yani neysen osun, görünmek istedigin tipe bürünmeyeceksin.

neyse önemli olan herseye rahmen evlenecek olan bir genc kizi yapa yanliz birakmamaktir. en kötüsu gelin icin dügün ve ya kinasinda yanliz kalmasi, kimsenin yaninda olmamasidir. bende sirf yanliz kalmasin mutlu bir sekilde dünya evine girsin istedigim icin dügünündede bulunacagim galiba.

Konu yabanGülü tarafından (11-05-2010 Saat 13:45 ) değiştirilmiştir.
  4. Alt 11-26-2010, 17:18 #4
    Ziyaretci
    Misafir Mesajlar: n/a
    :D kimse kibirlileri sevmez :D ama o insan normalde kibirli diil ve ii bi insansa ve senin davranışındn dolayı böle yapıosa ne dersin ??

5. Alt 07-29-2012, 04:42 #5
    fuhgu Mesajlar: 430
    kibirlileri sevmek olanaksız gıbıdır

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.