Normal ve Malulen Emeklilik Arasında Ne Fark Var !

merhaba ben 34 yaşınayım şu ana kadar 4334 prim günüm var 6 yaşında lenfoma yani lenf kanseri tedavisi gördüm 4 sene önce sağ kulağım tamamen kapandı sol kulağımda da hafif ...

1. Alt 06-20-2011, 01:50 #11
    sencir Mesajlar: 1
    merhaba ben 34 yaşınayım şu ana kadar 4334 prim günüm var 6 yaşında lenfoma yani lenf kanseri tedavisi gördüm 4 sene önce sağ kulağım tamamen kapandı sol kulağımda da hafif derecede işitme kaybı var ve geçen ay şiddetli baş ağrılarından dolayı MR çektirdim ve beynimde 3 cm araknoid kist tespit edildi ağrılarım çok fazla dayanılacak gibi değil ve bu kistten dolayı hareketlerimde çok zorlanıyorum malülen emekli olma şansım varmıdır

Konu sencir tarafından (06-20-2011 Saat 13:23 ) değiştirilmiştir.
  2. Alt 06-09-2012, 18:36 #12
    Ziyaretci
    Misafir Mesajlar: n/a
    Selamlar... malülen emeklilikte gerekli olan saglık raporunu herhangi bi üniversite hastanesinden alabilirmiyim. emeklilik başvurum kaç gün içerisinde sonuçlanır? TEŞEKKÜRLER.

3. Alt 10-05-2012, 19:42 #13
    Ziyaretci
    Misafir nurcan Mesajlar: n/a
    iyi günler benim yemek borusunda 3.5 cm tümör bulundu 6 ay rapor aldım tedavim devam ediyor, 2900 ssk prrim günüm var malulen emekli olabilir miyim ??

4. Alt 11-04-2012, 16:24 #14
    Ziyaretci
    ben 2004 de malulen emekli oldum normal emekli olabilir miyim olursam ne zaman olurum

5. Alt 10-08-2013, 00:19 #15
    Ziyaretci
    edremit Mesajlar: n/a
    [QUOTE]malulen emeklilikten normal emeklilige gecis-Normal ve Malulen Emeklilik Arasında Ne Fark Var ! [/Q eşim malülen emekliydi 3 sene önce kaybettim sigorta günleri tam yaş bekliyecekti kansere yakalandı normal emekli olabilirmi teşekkürler

6. Alt 12-29-2013, 13:27 #16
    Ziyaretci
    Alıntı:
    malulen emeklilikten normal emeklilige gecis-Normal ve Malulen Emeklilik Arasında Ne Fark Var !

Mesaj mobil cihaz üzerinden gönderilmistir

7. Alt 01-14-2014, 23:21 #17
    Ziyaretci
    Tırnabi Mesajlar: n/a
    Alıntı:
    malulen emeklilikten normal emeklilige gecis-Normal ve Malulen Emeklilik Arasında Ne Fark Var !

vergi indirimi ile emekli olunduktan sonra (bildiğiniz gibi, yaşa takılmadan belli prim ve %40-59 arası şartları vs. ile olduktan sonra), normal emeklilik şartları olan yaş ve yıl (prim günde sorun yok 7800 küsur), dolduktan sonra, normal emekliliğe müracaat edilerek, normal emekli olunabilir mi? Böyle bir şey olabiliyorsa, emekli maaşında değişiklik olur mu, olursa ne yönde olur artar mı, azalır mı?

8. Alt 11-02-2016, 15:32 #18
    Ziyaretci
    avusturyadan malulen emekli biri tam emekli olabilmesi için ne yapmalı yüzde doksan bir rahatsız raporu var mesane kanseri

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.