Reklam Yazarı Şair Hasan Sancaktan Bahçeliye şikayet!..

Reklam Yazarı Şair Hasan Sancak:
COCA COLA’YI DEVLET BAHÇELİ’YE ŞİKAYET ETTİ!..

Samsun’un Alaçam ilçesinde ilginç bir olay gerçekleşti.Reklam Yazarı ve Şair Hasan Sancak (56) Alaçam Kapalı Pazar ve Otopark İnşaatının temel atma törenine katılan Milliyetçi Harket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye, ‘Noter Onaylı Rüya’sını kopyalayan Coca Cola, Vestel,Tombi Şeker Sofix ve diğer şirketleri şikayet ederek destek istedi.
Samsun’un Alaçam ilçesine gelerek, Kapalı Pazar ve Otopark İnşaatının temel atma törenine katılan Milliyetçi Harket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin protokol yerine geldiği sırada kendisini tanıtan Reklam Yazarı ve Şair Hasan Sancak, ‘Noter Onaylı Rüya’sının kopyalayan Coca Colaya karşı altı senedir hukuk mücadelesi verdiğini, Cola’nın gücü ile bilirkişileri ve ulusal televizyonları susturduğunu söyleyerek, 2004 yılında Almanya’da vefat eden annesi Emine Sancak için kaleme aldığı Benim Annem Melekti şiir kitabını ve ve dünyada eşi ve benzeri olmayan, yedi milyar insandan sadce kendisine ve Alaçam’a ait lan ‘Noter Onaylı Rüya’ kağıdını verdi.Coca Cola, Vestel, Tombi Şeker Sofix tarafından ‘Rüya’ sının ve üç tane senaryosunun büyük şirketler tarafından kopyalandığını söyleyerek destek istedi.Devlet Bahçeli, Alaçam’dan sizin gibi değerli bir Reklam Yazarı Ve Şairle tanıştığım için çok memnun oldum. Temel atma töreni için geldim.Konuyu fikri haklardan anlayan avukat arkadaşlara inceleteceğim.Hak ihlali yapılmışsa, desteğin verileceğini söyledi.

HASAN SANCAK
ALAÇAMLI HALK ŞAİRİ
REKLÂM YAZARI
(EĞİTİMCİ-GAZETECİ)