Türkiye'ye otomobil ithali nasıl yapılır?

Arkadaşlar: Kibris ta 2 yildan fazladir ikamet ediyorum ayni zamanda eşim kktc vatandaşi bende kktc vatandaşi oldum kimliğimi aldim... Burada kullandiğim aracimi (2004 model mercedes c 270 cdi sol direksiyon) ...

Ağaç Şeklinde Aç1Beğeni

1. Alt 01-20-2013, 13:34 #21
    Ziyaretci
    cezaa Mesajlar: n/a
    Arkadaşlar: Kibris ta 2 yildan fazladir ikamet ediyorum ayni zamanda eşim kktc vatandaşi bende kktc vatandaşi oldum kimliğimi aldim... Burada kullandiğim aracimi (2004 model mercedes c 270 cdi sol direksiyon) türkiyeye birinci derecede yakinimin üzerine kayit yaptirabilirmiyim?? Kayit yaptirirsam nekadar gümrük vergisi öderim?? Lütfen yardimci olurmusunuz?? çoookk acilll cvp bekliyorum...

Saygialr...

2. Alt 02-04-2013, 13:06 #22
    Ziyaretci
    Misafir Mesajlar: n/a
    Senede bir ay araba kullanmak istiyorum turkiyede. Yurt disinda yasiyorum diye.
    Obur onbir ay kullanmiyorum diye vergiyi ve sigortayi durdurabiliyormuyum. Hollandada boyle imkam var yeterki yolda durmuzsin araba. Yolla hic cikamazda

3. Alt 04-22-2013, 12:38 #23
    Ziyaretci
    Auidi A6 2006 model arabami tamamen turkiyeye cikartmak istiyorum bunu icin sartlar nedir yaklasik ne öderim tesekkürler

4. Alt 05-06-2013, 20:45 #24
    Ziyaretci
    ararat Mesajlar: n/a
    isvicreden türkiyeye arabami tr,yede birakmak sartiyla nasil götürebilirim´? kendim isvicre vatandasiyim.

5. Alt 01-05-2014, 15:07 #25
    Ziyaretci
    İnternet üzerinden ingilteredeki morbid sitesinde piyasa değerinin yarısı altında sıfır araba alma imkanı olabiliyor. Aldığım takdirde Türkiyeye ne maliyetle getirebilirim, tavsiye edermisiniz? Bedelsiz ithali olan 1600cc altındakiler için nasıl olur?

6. Alt 04-08-2016, 23:10 #26
    Ziyaretci
    Misafir hasan Mesajlar: n/a
    Alıntı:
    almanyadan turkiyeye nasil araba cikarabilirim-Türkiye'ye otomobil ithali nasıl yapılır?

izinden izine kullanmak icin ucuz bir araba türkiyeye cikarma imkanim varmi
    bana cevaplar misiniz lütfen

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.