Fethullah Gülen Hacca gitmiş midir?

muhakkak ki allah münafıkları çok iyi bilmekte ve müslümanlara çamur atanlar ıslah olmazlar...

Ağaç Şeklinde Aç12Beğeni

1. Alt 05-07-2010, 14:23 #11
    Ziyaretci
    Misafir Mesajlar: n/a
    muhakkak ki allah münafıkları çok iyi bilmekte ve müslümanlara çamur atanlar ıslah olmazlar

2. Alt 06-09-2010, 10:46 #12
    Ziyaretci
    peki tamam gittiyse hac resimlerini sunsunlar bize

3. Alt 06-09-2010, 23:32 #13
    RouGe Mesajlar: 29
    Hacca gidip gitmemesi kimseyi ilgilendirmediği gibi beni de ilgilendirmez. Ama çamur at izi kalsın dediğiniz mantığın dışında hakkında duyduğum (Benden ciddi ciddi yardım istendiği için yalan dolan bir şey olmadığına eminim) bazı şeylerden dolayı diyanete kadar gittiğim fakat sonuç alamadığım bu yüzden de dinini inandığı ya da inanılması gerektiği şekilde yaşamayan bir kişidir bana göre Fethullah Gülen.

4. Alt 06-10-2010, 19:42 #14
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    RouGe´isimli üyeden Alıntı
    Hacca gidip gitmemesi kimseyi ilgilendirmediği gibi beni de ilgilendirmez. Ama çamur at izi kalsın dediğiniz mantığın dışında hakkında duyduğum (Benden ciddi ciddi yardım istendiği için yalan dolan bir şey olmadığına eminim) bazı şeylerden dolayı diyanete kadar gittiğim fakat sonuç alamadığım bu yüzden de dinini inandığı ya da inanılması gerektiği şekilde yaşamayan bir kişidir bana göre Fethullah Gülen.

Farkli bir baslik altinda dinini inandığı ya da inanılması gerektiği şekilde yaşamayan bir kişidir bu cümlenizin gerekcesini eger konu ederseniz sevinirim.

5. Alt 06-10-2010, 19:45 #15
    RouGe Mesajlar: 29
    alptraum´isimli üyeden Alıntı
    Farkli bir baslik altinda dinini inandığı ya da inanılması gerektiği şekilde yaşamayan bir kişidir bu cümlenizin gerekcesini eger konu ederseniz sevinirim.

Çok uzun bir tartışmaya sebebiyet vereceğini düşündüğümden yeni bir konu açmasam Bu sadece benim düşüncem olarak bu yorumda kalsın böyle bence.

6. Alt 06-10-2010, 20:23 #16
    Unnecessary Mesajlar: 726
    severim hocaefendiyi ne kadar yazılsada çizilsede namına sitemler.. Allah dostudur gözlerindeki o kudret beni etkiler ne yazılsa yazılsın kötü olduğunu hissettiğimde devamını okuma tenezzüründe bile bulunmam tahammül edemem

7. Alt 07-08-2010, 16:17 #17
    Ziyaretci
    gülene inanmayan güvenmeyen müslüman sayilmiyor mu asil en büyük cahil sizlersiniz Allah sonunuzu hayretsin.

8. Alt 07-09-2010, 03:39 #18
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Misafir´isimli üyeden Alıntı
    gülene inanmayan güvenmeyen müslüman sayilmiyor mu asil en büyük cahil sizlersiniz Allah sonunuzu hayretsin.

Öyle bir durum mu varmis?

9. Alt 07-22-2010, 23:00 #19
    Ziyaretci
    itiraz ve yorumlarınız çok güzel başka bir şey söylemeye luzum bırakmıyor...
    UMARIM KENDİNİ AYDIN zanneden KÖR KARANLIKDA KALMIŞ CAHİL(PROF..) BUNLARI OKUR ....
    VE AMACINDAN NE KADAR UZAKDA OLDUGUNU ANLAR

10. Alt 07-24-2010, 23:49 #20
    Ziyaretci
    onun bir insan görmedim allah aşkı onda lütfen asılsız ecnebi oyunlarına gelmeyelim allah yar ve yardımcınız olsun

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.