Futbol Dini

...

Ağaç Şeklinde Aç2Beğeni
  • 1 gönderen Sukut
  • 1 gönderen Sukut

1. Alt 04-30-2012, 22:31 #1
    Sukut Mesajlar: 19
    Konu alptraum tarafından (05-01-2012 Saat 14:08 ) değiştirilmiştir. Sebep: Düzeltildi
    alptraum bunu beğendi.
  2. Alt 05-01-2012, 14:33 #2
    alptraum Mesajlar: 38.105
    Blog Başlıkları: 28
    Videolar icin tesekkürler. Youtube linkini kopyalamaniz yeterli ben düzelttim.

2 videoyu da izledim ve %100 katilmasamda genel olarak hakli bir video. Eglence, spor gibi aktiviteler e her müslümanin ihtiyaci olabilir. Futbol oynamakta bir beis yok. Futbol oynayanlari izlemekte de bence bir beis yok. Hatta bir takimi sevip sadece o takimi desteklemekte de bir problem yok. Fakat ne zamanki bu tarz aktiviteler insani insanliktan siyirip bambaska bir ruhaniyete gecirecek olursa o zaman problem olacaktir.

3. Alt 05-03-2012, 21:49 #3
    Sukut Mesajlar: 19
    ben o kadar masum görmüyorum
    Müslüman boş işlerle uğraşmaz hem

Akıllı bir müslüman
    bu çağın uyuşturucusunun Kadın ve futbol olduğunu elbet bilir..

Necip fazılın dediği gibi

"Futbol; hani şu alınıp satılan cinsten çıplak rahiplerin stad adlı mabetlerde icra ettikleri ayin."

alptraum bunu beğendi.
  4. Alt 05-04-2012, 01:10 #4
    alptraum Mesajlar: 38.105
    Blog Başlıkları: 28
    " bos isler " ? Size göre futbol oyunu bos olabilir. Su katmanda degerlendirirsek eger futbolcularin kazandiklari paralarin ve bu spor ugruna yatirilan paralarin israf boyutunda oldugu o zaman tamamdir. Fakat bos olmasi yanlis bir degerlendirmedir. Bugün bayanlarin spor yapmamalari ya da erkeklerin bence bos is Spor u her daim yapmalisiniz ve bundan bikmamak icin eglenceli hale getirmelisiniz. Bu konuda herhangi bi yasak yok üstelik Peygamberimizin hayatina bakarsak tesvik var.

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.