Kesinlikle okuyunuz önemli duyuru

Üyelerimiz eger giris yapamiyorlarsa lütfen bilgisayarlarindaki tüm cookileri silsinler egerki birsey yapmazlarsa bizimle iletisime gecsinler e-mail yoluyla ama tüm forum sakinlerine duyurulu güvenlik acisindan lütfen tüm cookilerinizi silin Benzer Konular ...

Ağaç Şeklinde Aç6Beğeni
  • 1 gönderen Ensar
  • 1 gönderen kipchak
  • 2 gönderen alptraum
  • 2 gönderen Ensar

1. Alt 01-14-2008, 01:24 #1
    alptraum Mesajlar: 38.105
    Blog Başlıkları: 28
    Üyelerimiz eger giris yapamiyorlarsa lütfen bilgisayarlarindaki tüm cookileri silsinler

egerki birsey yapmazlarsa bizimle iletisime gecsinler e-mail yoluyla

ama tüm forum sakinlerine duyurulu güvenlik acisindan lütfen tüm cookilerinizi silin

2. Alt 01-14-2008, 23:59 #2
    Ensar Mesajlar: 128
    ******s'leri nasıl silerim diyorsanız;

Başlat > Çalıştır'ı açıyorsunuz ve oraya ******s yazıyorsunuz.Karşınıza gelen ekrandakilerin hepsini seçip siliyorsunuz.Sadece index.dat silenemeyecek ve uyarı verecektir (:

YoK bunu beğendi.
  3. Alt 01-15-2008, 00:39 #3
    sagolasin üstad

ben bilmiyordum örnegin benim silme yönetemim araclar yada ekstralara gidiyorum explorer penceresinden yada mozilla dan oradan siliyordum ama buda güzel yöntem hem daha kisa

4. Alt 01-16-2008, 00:04 #4
    safinaz Mesajlar: 3.348
    Az önce sildim,bende.Anlayamadığım nasıl güvenlik açısından?

5. Alt 01-16-2008, 01:07 #5
    kipchak Mesajlar: 1.658
    Blog Başlıkları: 506
    safinaz´isimli üyeden Alıntı
    Az önce sildim,bende.Anlayamadığım nasıl güvenlik açısından?

bazı üyelerimiz şifrelerini doğru yazdıkları halde giriş yapamadıklarını söylemişlerdi...
    bizde sorunun orda olacağını düşündük
    giriş yapamayanlar ******leri silip giriş yapabilirler

yabanGülü bunu beğendi.
  6. Alt 01-18-2008, 14:06 #6
    Ziyaretci
    khan Mesajlar: n/a
    Nedir ******s?

7. Alt 01-18-2008, 14:18 #7
    Internete girdiginde örnegin google kendinden bir cerez atar türkcesi cerezdir

Örnegin bunu silme yöntemide

explorer ise veyada mozilla ise (resimli anlatim yapmak isterdim ama benimkisi almanca)

araclar yada ekstralar varsa oraya gidiniz oradan bilgisayarda kaydedilmis cerezleri silin dediginizde tüm cerezler silinir

ya da

yunus kardesimizin dedigi gibi
    Başlat > Çalıştır'ı açıyorsunuz ve oraya ******s yazıyorsunuz.Karşınıza gelen ekrandakilerin hepsini seçip siliyorsunuz.Sadece index.dat silenemeyecek ve uyarı verecektir (:

beyza ve yabanGülü bunu beğendiler.
  8. Alt 01-18-2008, 14:55 #8
    Ensar Mesajlar: 128
    ******s girdiğiniz web sitelerinden anlaşmalı olarak gelen çok küçük bir text dosyasıdır.

Ne işe yarar kısmına gelince, mesala beni hatırla diyerek foruma giriş yaptınız.Bir sonraki ziyaretinizde sizi otomatik olarak algılayacaktır.Taaki siz forumdan çıkış yaparak çıkmadığınız sürece.

Güvenlik açısından önemi ise ******s denilen text dosyalarının içine sitenin vermiş olduğu kod gömülmüştür.Başkasının eline geçmesi halinde sizin adınıza foruma giriş yapabilir ve ya şifrenizi değiştirebilir.

beyza ve YoK bunu beğendiler.
  9. Alt 01-18-2008, 21:07 #9
    safinaz Mesajlar: 3.348
    Yunus´isimli üyeden Alıntı
    ******s girdiğiniz web sitelerinden anlaşmalı olarak gelen çok küçük bir text dosyasıdır.

Ne işe yarar kısmına gelince, mesala beni hatırla diyerek foruma giriş yaptınız.Bir sonraki ziyaretinizde sizi otomatik olarak algılayacaktır.Taaki siz forumdan çıkış yaparak çıkmadığınız sürece.

Güvenlik açısından önemi ise ******s denilen text dosyalarının içine sitenin vermiş olduğu kod gömülmüştür.Başkasının eline geçmesi halinde sizin adınıza foruma giriş yapabilir ve ya şifrenizi değiştirebilir.

Benim laptopuma virüs bulaşmıştı.Bir türlü temizleyemedik ve bazı programları düzgün çalışmadığı içinde bir arkadaşın arkadaşına verdim.Yapabilirim demişti diye.
    Sonra arama geçmişine baktığımda ******s ve benim maillerime girmiş.
    Acaba maillerimi açmış mıdır veya şifremi alabilmiş midir?

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.