Bilgisayarınızdaki Resmi Foruma ekleme Resimli anlatım (imageshack.us)

Resim Uploadlarınız için http://imageshack.us/ vee Resmimiz Foruma Eklendi.......

1. Alt 01-13-2008, 18:06 #2
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Süper anlatim

ellerine saglik

2. Alt 02-23-2008, 23:39 #3
    safinaz Mesajlar: 3.348
    Peki kendi dosyamızdan olmayan bir resmi nasıl ekleyeceğiz?Daha önce ekleyebiliyordum,şimdi olmuyor.

3. Alt 02-24-2008, 00:05 #4
    kipchak Mesajlar: 1.658
    Blog Başlıkları: 506
    safinaz´isimli üyeden Alıntı
    Peki kendi dosyamızdan olmayan bir resmi nasıl ekleyeceğiz?Daha önce ekleyebiliyordum,şimdi olmuyor.

başka bir sitedeki resimlerden mi bahsediyorsunuz???
    tam anlayamadım...

4. Alt 02-24-2008, 00:07 #5
    •●FühreR●•´isimli üyeden Alıntı
    başka bir sitedeki resimlerden mi bahsediyorsunuz???
    tam anlayamadım...

Evet başka sitelerden resimleri kopyalıyorum ama olmuyor.Eskiden editörü değiştir butonundan oluyordu ama şimdi olmuyor.

5. Alt 02-24-2008, 01:04 #6
    kipchak Mesajlar: 1.658
    Blog Başlıkları: 506
    Herhangi bir sitedeki resme sağ tıklayıp özellikler deyip linkini kopyalayıp forumumuzdaki grafik ekle tuşuna tıklayıp linki oraya yapıştırmanız yeterli yada resmi bilgisayarınıza kaydetip yukarıdaki işlemi yapabilirsiniz...2 side mi olmuyor???

6. Alt 02-24-2008, 01:16 #7
    •●FühreR●•´isimli üyeden Alıntı
    Herhangi bir sitedeki resme sağ tıklayıp özellikler deyip linkini kopyalayıp forumumuzdaki grafik ekle tuşuna tıklayıp linki oraya yapıştırmanız yeterli yada resmi bilgisayarınıza kaydetip yukarıdaki işlemi yapabilirsiniz...2 side mi olmuyor???

İkiside ancak küçük resimler şeklinde oluyor ve tıklandığında bir çok resim eklemişsem sadece bir resim o sayfada büyük bir şekilde açılıyor.Yani tüm resimler
    aynı sayfada bulunmuyor.

7. Alt 02-24-2008, 01:48 #8
    mhmt Mesajlar: 904
    Blog Başlıkları: 3
    resmi kopyala yaptığımızda, yazı asılan yere direk yapıştır dediğimizde url sini otomatik almış olmuyor mu? ya da bu durum forum sitesinin sürümü (vbuluetin sürümü) ile mi alakalı..

kardeş, aralarında resim olan bi yazıyı komple kopyaladığımda, ve yazı bölümüne yapıştır dediğimide resimlerde yazı ile birlikte direk kopyalanabilir mi?

bunu yapmak için, sürümün mü değişmesi lazım.. bu haliyle mümkünmüdür?

buda bi nevi, başka siteden resmi yapıltırmak demektir..

biraz karışık olmuş olabilir ama: )

selametle..

8. Alt 02-24-2008, 02:01 #9
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Aslinda editörü degistirma dügmesi calisiyorki ben hatta arka plandaki resmini degistirdim ama explorer kullaniyorsaniz mozilla kullanmanizi öneririm gözüken arka plan bu

Ve mhmt kardesim sürümden kaynaklanmiyor diye hemen cvp vermis olayim

Bu örn resim

Bir ikinciside acil bilgisayarinizdaki herhangi bir resmi göstermeniz icinde yardimci konu actiginiz yerin hemen altina resim yüklemeniz icin link de vkoydum ama görürsünüz diye forumdaki gelismelere koymamistim ama aklinizda bulunsun

9. Alt 02-24-2008, 02:11 #10
    mhmt Mesajlar: 904
    Blog Başlıkları: 3

buldum sanırım alptraum kardeşim
    ................
    selametle..

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.