Sinek Küçüktür,Mide Bulandırır

Foruma bir kişi dört tane nickle girip üye olabiliyor ve ceza olayıda zaten bu durumda işe yaramıyor. Bu akşamki bu tarz bir hakarete maruz kalmadım ve hakkımı böyle insanlara haram ...

1. Alt 02-25-2008, 23:24 #1
    safinaz Mesajlar: 3.348
    Foruma bir kişi dört tane nickle girip üye olabiliyor ve ceza olayıda zaten bu durumda işe yaramıyor.

Bu akşamki bu tarz bir hakarete maruz kalmadım ve hakkımı böyle insanlara haram ediyorum.Kendimi savunmam yersiz yere ortamı germek ve gereksiz alınganlık oldu.
    Bu durumdan yöneticileri sorumlu tutuyorum.
    Kimse beni kişisel ilişkilerine karıştıramaz...

Fatma_ul Zehra bunu beğendi.
  2. Alt 02-25-2008, 23:29 #2
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    safinaz´isimli üyeden Alıntı
    Foruma bir kişi dört tane nickle girip üye olabiliyor ve ceza olayıda zaten bu durumda işe yaramıyor.

Bu akşamki bu tarz bir hakarete maruz kalmadım ve hakkımı böyle insanlara haram ediyorum.Kendimi savunmam yersiz yere ortamı germek ve gereksiz alınganlık oldu.
    Bu durumdan yöneticileri sorumlu tutuyorum.
    Kimse beni kişisel ilişkilerine karıştıramaz...

E Zaten her durumda yönetciler sorumlu tutulur.Kimsenin kisisel bir iliskisi yok kendi kisisel hakkinizi su anda savunurken bizim veya benim kisisel haklarima küfrederseniz hos olmaz

Bu gibi vakalar ilk kez olmuyor ama gördügüm odurki siz herseferinde alinganlik yapiyorsunuz ama bir kisiyi cezalandirmak prb degil ki ben o kisiyi banlamadan önce rezil etmeyi tercih ederim

ve bu 3 üyeninde ayni kisi oldugundan yani sharia adli üye oldugundan haberdariz ne yapabilirim en güzeli banlamakmi peki

3. Alt 02-25-2008, 23:32 #3
    IP adresine ban vurulabilir ve teknik konulara benden daha çok vakıfınız.Ayrıca Fatımatul Zehra'da aynı kişi...
    Bu arada sizi sorumlu tutmayacağımda ne yapacağım,sizinle olan bir problemden dolayı bu kişi bana iftira atıyor.
    Ayrıca ne sizin ne de bir başkasının kişisel hakkına küfretmiyorum.

4. Alt 02-25-2008, 23:33 #4
    Benimle olan prb i nedirki bende sizden fazla tanimiyorum islamforum vesilesi ile bir sohbetimiz olmustu onun disinda kullandigi ip sürekli degisen ip yani ip den banlamak fayda vermiyor

5. Alt 02-25-2008, 23:35 #5
    Alıntı:
    Bu arada sizi sorumlu tutmayacağımda ne yapacağım

Sorumlu tutmak ayri bilmediginiz bir mevzu üzerine ufak bir cümle ile
    Alıntı:
    Sinek Küçüktür,Mide Bulandırır

sözününde acikladigi gibi,bana yüklüyorsunuz ki akillarda soru isareti kaliyor

Bence meseleyi buraya kadar tasimanin manasi yok yapilacak seyde dikkat etmemiz elimizden baska birsey gelmiyor ne yazikki

6. Alt 02-25-2008, 23:40 #6
    Bu başlık size değil,bana iftira atan ve emin olsunki ahirette elim yakasında olacak kişi için açıldı.

Ben böyle birini kaale almam ama sonuçta başardı ve fena halde canımı sıktı.Burda kimse kimseyi tanımaz ve benim hakkımda da insanların kafasında soru işareti bıraktı yani çamur at izi kalsın.İşte bunu kaldıramam.

Ayrıca mademki görüyorsunuz aynı IP,neden aynı IP ile birden fazla üye olabilsin?Bildiğim kadarıyla forumlarda bunlar engellenebiliyor.

7. Alt 02-25-2008, 23:43 #7
    safinaz´isimli üyeden Alıntı
    Bu başlık size değil,bana iftira atan ve emin olsunki ahirette elim yakasında olacak kişi için açıldı.

Ben böyle birini kaale almam ama sonuçta başardı ve fena halde canımı sıktı.Burda kimse kimseyi tanımaz ve benim hakkımda da insanların kafasında soru işareti bıraktı yani çamur at izi kalsın.İşte bunu kaldıramam.

Ayrıca mademki görüyorsunuz aynı IP,neden aynı IP ile birden fazla üye olabilsin?Bildiğim kadarıyla forumlarda bunlar engellenebiliyor.

Degisken ip diye bir durum var insallah anlatabiliyorumdur ayni ipden üye olmadi
    Cünkü ip si degisken ve diger bir husus neden üyeler ayni ip ile üye olabiliyor bunun yanitida ayni ip kullanan yerler var ayni modemi paylasan ayni ip yi paylasan fazla sayida insan var onlarin üyeliklerini engellemis oluruz

8. Alt 02-25-2008, 23:49 #8
    Bu üye daha öncede "Ayna" nickiyle gelip bana sataşmıştı.

9. Alt 02-25-2008, 23:52 #9
    Zannetmiyorum görüldügü üzre ayna adli üye ile bu ip benzemiyor yani ayna sabir ip kullaniyordu ama bu üye degisken ip kullaniyor hem olsada birseyi degistirmez bence fazlasiyla kafaniza taktiniz eger biri böyle bir laf üzerine sizin caninizi SIKIYORSA
    VE kimse de onu desteklemiyor fazlasiyla yanlis bir yapida oldugunu tutarsiz oldugunu biliyorsa kafaya takilmiycak birsey demektir

Neden size satasiliyor cünkü siz paylasimci bir üyesiniz yazdiginiz mesaj sayisindanda anlasiliyordur sanirim

10. Alt 02-26-2008, 00:03 #10
    mhmt Mesajlar: 904
    Blog Başlıkları: 3
    siz neyi tartışıyorsunuz afedersiniz.
    bi kendini bilmez üyeden dolayı bunların yazılmaması gerekir diye düşünüyorum.. çünkü, giden ditmiştir ve sz IP konusunu konuşuyorsunuz sanırım.. dedektörler buluyordur aynı IP leri ama dinamik IP ler var değişiyor.. yani maalesef sıkıntı bu teknoloji yetişilmiyor.. alptraumda haklıdır yetişememekte..

ben sakin olmanıızı dostça tavsiye ediyorum..

selametle..

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.