MUHAKEME.NET FORUMU

MUHAKEME.NET FORUMU (https://www.muhakeme.net/forum/)
-   Forumdan duyurular (https://www.muhakeme.net/forum/forumdan-duyurular/)
-   -   Tshirtler adreslere teslime baslamistir (https://www.muhakeme.net/forum/forumdan-duyurular/22603-tshirtler-adreslere-teslime-baslamistir.html)

alptraum 07-04-2009 03:17

Tshirtler adreslere teslime baslamistir

Muhakeme.Net tshirtleri bastirilmistir. Ileride hepberaber daha güzel ve daha genis projelerde hepberaber olmamiz ümidi ile. Tshirtlerde cogu üyede eksik adresler verilmis olup asagida belirtecegim adrese eklenmemislerdir. O kisiler bazi uyarilari dikkate alarak en kisa sürede bana özel mesaj ile dönmelerini tavsiye ediyorum aksi takdirde herhangi bir sekilde " T-shirt gönderilmeyecektir".

Tshirtleri biz bastirmis olup sadece sizlere kargo masrafini ödemek kaliyor. Bu kargo masrafi 4 - 7 tl arasinda degismektedir.

Yeni sitemize katilan tüm arkadaslarda tshirt kampanyamiza katilip istekte bulunabilirler. Sitemize yeni üye olan ya da önceden t-shirt kampanyamiza katilmayan üyelerimiz su linki inceleyebilirler ;

http://www.muhakeme.net/tsort-kampan...ri-t20258.html

Asagida liste olarak verecegim kisilerin ise bana özel mesajla geri dönmeleri gerekmektedir. Herhangi bir sorunuz oldugunda lütfen sormaktan cekinmeyiniz.

grafiker66 --(Adres teyit edilmis olup beden ölcüleri Özel mesajla bildirilmesi gerekiyor)

crashteam --( Adres ve diger gerekli bilgiler yeniden teyit ettirilip özel mesajla beden ölcülerinin bildirilmesi gerekiyor)

**nisa** --(Beden ölcüleri bildirilmesi gerekyior)

naildural --( Adres ve diger gerekli bilgiler yeniden özel mesajla gönderilip yaninda beden ölcülerininde gönderilmesi gerekiyor)

qirve --( Adres ve diger gerekli bilgiler yeniden özel mesajla gönderilip yaninda beden ölcülerininde gönderilmesi gerekiyor)

mustafa_63 --( Tüm gerekli bilgilerin girilmesi gerekiyor herhangi bir olumsuzlukta gönderilmeyecektir ve tüm bilgileri lütfen yeniden teyit ettiriniz)

BeKKe --( Beden ölcüleri bildirilmesi gerekiyor)

shevval --(Beden ölcüleri gerekiyor)

pisicos --( Bilgiler eksik olup yeniden gönderilmesi gerekmekte)

sabır --( Gerekli tüm bilgiler yeniden gönderilip yaninda beden ölcülerininde yazilmasi gerekiyor)

devoted --( Gerekli tüm bilgiler yeniden gönderilip yaninda beden ölcülerininde yazilmasi gerekiyor)

candanag--( Tshirt gönderilecektir)

sagopa_27 --( Beden ölcüsü teyit edilip tshirt gönderilecektir)

muratbeler --( Gerekli tüm bilgiler yeniden gönderilip yaninda beden ölcülerininde yazilmasi gerekiyor)

elnurullah --( Gerekli tüm bilgiler yeniden gönderilip yaninda beden ölcülerininde yazilmasi gerekiyor)

mhmt
-- ( Beden ölcüleri verilmesi gerekmektedir)

makbulut51 07-04-2009 08:03

--->: Tshirtler adreslere teslime baslamistir

ben t shırt almak istemiyorum

ORHANPAŞA 07-04-2009 08:31

peki t-shirt alanların listesi nerden ulaşabiliriz....ayrıca teşekkürler ederim ilgi ve alakanıza...

aslan089 07-04-2009 13:03

byfelsefe 07-04-2009 13:11

ultraslan42 07-04-2009 14:00

alptraum bey ben tshırt almak istiyorum...ama ufak bi şartım var;sizden imzalı olmak kaydıyla...

şimdiden tşk ederim

zercan 07-04-2009 14:21

bu Tshirtler nsıl bişey bilsek belki bizde isteriz yokmu bi görüntüsü bunların

HAKAN43 07-04-2009 14:21

teşekkürler arkadaşlar düşünmeniz yeterli.S.A.

canpolat063 07-04-2009 14:48

_delice 07-04-2009 21:07

evet şu t shırtlerin nasıl birşey olduğunu görsek bari

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 04:20 .

2000- 2024
Tüm bağışıklıklar ve idelerden bağımsız olan sözcükleri sarfetmeye mahkumdur özgürlük