Haber grubu ve gündem haberleri

Gündem Haberleri bölümünü biraz degistirecegim. Buna spor haberlerinide ekleyecegim ve bu gündem haberlerinde bana yardimci olabilecek arkadaslar varmi acaba? Gündem haberleri ve spor haberleri bölümüne forumda oldugu müddetce konu ekleyecek ...

1. Alt 07-02-2009, 01:07 #1
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Gündem Haberleri bölümünü biraz degistirecegim. Buna spor haberlerinide ekleyecegim ve bu gündem haberlerinde bana yardimci olabilecek arkadaslar varmi acaba? Gündem haberleri ve spor haberleri bölümüne forumda oldugu müddetce konu ekleyecek arkadaslar. Görünüm haber siteleri gibi görünecek ve bu yaklasik 1 ay denenecektir. Ben kategori görünümünü degistirdigimde haberler resimli olarak eklenmek zorunda olacak ve bu 1 ayin sonrasinda bana tabiri caizse "Tam Gaz" yardim edecek arkadaslara bu kategorilerde rütbe verilecek "Haber Grubu" olarak. Hatta sonrasinda isteyen olursa "Köse Yazari" bölümü aktif olarak denenecektir. En az iki - üc günde bir kendi köse yazilarini ekleyebilecek arkadaslarda olup seslerini kendi kategorilerinde duyurabilecekler. Sizce nasil bir sonuc cikacaktir simdiden tüm arkadaslardan fikirlerini söylemelerini rica ediyorum.

2. Alt 07-02-2009, 01:17 #2
    Beyyine Mesajlar: 57
    Bu haberler haber siteleri gibi olursa yani Anasayfada yukarıda çok güzel olur. Şuan çoğu site de bu tarz bir dönüşüme gidiyor. Haberler ve Köşe yazıları bence siteye zenginlik katar.
    Yenilenmek ve geliştirmek her zaman iyidir. Hayırlısı olsun derim.

alptraum bunu beğendi.
  3. Alt 07-02-2009, 01:24 #3
    Unnecessary Mesajlar: 726
    hadi hayırlısı

4. Alt 07-02-2009, 01:25 #4
    Forum sitelerinde bunu tam otomatik ayarlayani daha görmedim. Fakat bizde ana sayfayi o sekilde yapmayi planliyoruz. Sonucta güncel haberler cok dikkat cekiyor. Insaallah hayirlisi fakat bu olusumu tek basima devam ettirmem mümkün degil. Forumun bir cok kategorisi heleki genel kültür alaninda bos kalmasin diye ugrasiyorum. Bu gibi mevzularda yardimci olacak arkadaslar aranmaktadir ve yine tekrarliyorum ayrica farkli önerileri olanlarinda önerilerini söylemelerini rica ediyorum.

5. Alt 07-02-2009, 01:27 #5
    Unnecessary Mesajlar: 726
    alptraum´isimli üyeden Alıntı
    Forum sitelerinde bunu tam otomatik ayarlayani daha görmedim. Fakat bizde ana sayfayi o sekilde yapmayi planliyoruz. Sonucta güncel haberler cok dikkat cekiyor. Insaallah hayirlisi fakat bu olusumu tek basima devam ettirmem mümkün degil. Forumun bir cok kategorisi heleki genel kültür alaninda bos kalmasin diye ugrasiyorum. Bu gibi mevzularda yardimci olacak arkadaslar aranmaktadir ve yine tekrarliyorum ayrica farkli önerileri olanlarinda önerilerini söylemelerini rica ediyorum.

yani bana yardımzı olurmusnz ??

tabiki oluruz ne yapmamz lazımsa yaparız

alptraum bunu beğendi.
  6. Alt 07-02-2009, 01:33 #6
    Ben kategoriyi yavas yavas degistirmeye basliyorum ve yaklasik bu görsel degisim en fazla 1 hafta sürer.

7. Alt 07-02-2009, 09:02 #7
    grafiker66 Mesajlar: 2
    haber ve spordan anlamam ama yapabileceğim iki kategori var
    grafiktasarım aşk ve şiir konusunda yaza bilirim bu 3 konu yazarlığını verirseniz yapabilirim

yazılarımıda 3 günde bir eklerim

8. Alt 07-02-2009, 09:41 #8
    muhabir Mesajlar: 13
    s.a

arkadaslar benim nickimden de goruldugu gibi serbest muhabirim...

kose yazarliginda bende yer almak istiyorum ve haberler konusunda da yardimci olabilirim...

9. Alt 07-02-2009, 10:12 #9
    Ziyaretci
    abı-hayat Mesajlar: n/a
    sevgili admin..haber ve sporda size yardım edebilirm...

inanın bu beni çok sevindirir...

zaten gerekli eklemeleri fırsat buldukca yapıyorum ama görev alırsam daha çok emek harcayacağım inş...

yeni formatıda büyük bir heyecanla bekliyorum...hayırlı olur inş...sitem iz adına...

beni bilgilendiriseniz çok memnun olurum bu konuda...

eyvallah...

10. Alt 07-02-2009, 11:12 #10
    HAKAN43 Mesajlar: 2
    arkadaşlar merhaba bende spor konularında dilim ve kalemim döndüğü kadar yardımcı olmak isterim.size şimdiden başarılar.

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.