Istatistikler - Sitemizin bulunusu-

En son güncel istatistikleri yani son istatistikleri size sunmak istedim. Sitemize ziyaretcilerin nasil ulastiginin hangi kelimelerle ulastiginin görüntüsü Ilk iki resimde ilk 50 de olan siralamayi veriyorum ki toplam 2 ...

Ağaç Şeklinde Aç5Beğeni
  • 3 gönderen alptraum
  • 2 gönderen alptraum

1. Alt 12-18-2008, 01:25 #1
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    En son güncel istatistikleri yani son istatistikleri size sunmak istedim. Sitemize ziyaretcilerin nasil ulastiginin hangi kelimelerle ulastiginin görüntüsü

Ilk iki resimde ilk 50 de olan siralamayi veriyorum ki toplam 2 bini geckin siralama var.

Son olarakta 16 Araliktan bugüne kadar olan ziyaretci istatistik tablosu,

1500 ile 2000 arasi gidiyoruz hayr olsun insaallah.

Bu bilgileri ben her halükarda görüyorum ama siz degerli üyelerimizinde görmesi bu sitenin gidisati yönündeki fikirlerinizin ya da düsüncelerinizin oturmasi yönünde belkide ufak bir eksikligi ufak bir sekilde giderebilecek bir bilgidir

19 0cak zamanina kadar olan istatistikler

3000 e ulasmis bulunuyoruz. Günlük sitemizdeki tüm yazilarin okunmasi ve tesvik edilmesi ve kimi yazilarin diger internet sitelerine yayilmasi ziyaretci istatistigimizede yansimis bulunmakta. Ben nasil görüyorsam istatistikleri sizinde haberdar olmanizi isterim.

Burada sitemizi ziyaret eden kisilerin nerelerden katildigina dair bir bilgilendirme göreceksiniz. Yesil olan yerlerden bugüne kadar sitemize giris yapilmis anlamindadir. Koyu yesil Türkiye oluyor cünkü en cok ziyaretciyi Türkiye den aliyoruz. Dünyayi kapsamamiza bir kac ülke almis.

7 Subat 2009 tarihine kadar olan istatistik

7 Subat son tarihli ve en son o güne kadar olmus site ziyaretci istatistigi. Görüldügü üzere ilk istatistigi ekledikten bugüne kadar bir gelisme var ve bu gelismeyi sizlerle paylasmak sizler icin yararli olacagi düsüncesinde eklemis bulunmaktayim. Günlük muhakeme.net e gelen ziyaretci sayisi 5 bini bulmus sekildedir ve bu da demektir ki emekler zayi olmadi ve yükseldi sükürler olsunki.

kipchak, yabanGülü ve emirahmedyasin bunu beğendiler.
  2. Alt 12-18-2008, 01:51 #2
    kipchak Mesajlar: 1.658
    Blog Başlıkları: 506
    ilk 20 de iki üyemizin rumuzunun yer alması ilginç...

3. Alt 12-18-2008, 16:17 #3
    Ilgincten kasit ne anlayamadim.

4. Alt 12-18-2008, 20:02 #4
    el_feta Mesajlar: 1.168
    evet site yöneticim...
    madem öyle,ben de artık el_feta ya dönmek istiyorum...
    arz olunur...

5. Alt 12-18-2008, 20:42 #5
    Tamam degistireyim ama yinede konu sagligi acisindan böyle teklifler konu icerisinde olmazsa daha iyi olur.

6. Alt 12-19-2008, 00:10 #6
    kipchak Mesajlar: 1.658
    Blog Başlıkları: 506
    @alptraum
    yazdıklarıyla dikkat çeken üyelerimizin olması güzel bişey diyorum hacım.

7. Alt 01-19-2009, 23:40 #7
    19 ocak a kadar olan istatistikler olarak konu güncellenmistir.

8. Alt 02-07-2009, 23:13 #8
    7 Subata kadar olan istatistik olarak konu güncellenmistir. Son zamanlarda yogunlugum geregi de cok ilgilenemiyorum sitedeki herseyle ama yinede bu tabloyu görmek sevindirdi. Bu tabloda siz emektarlarimizin emegi pek coktur.

9. Alt 04-28-2009, 01:22 #9
    Sitemizin son Nisan 27 tarihine kadar ki kücük bir istatistigi.

Günlük sitemize gelen ziyaretci sayisi 10.000 bini gecmis bulunmakta. Yazdiginiz yazilar verdiginiz emekler bir sekilde yerini buluyor. Tüm emek veren arkadaslara tesekkür ediyorum ve istatistik cizelgemiz ile son durumu noktaliyorum.

Führerden önce alexa istatistigi gibi ben söyleyim. Daha nice 100.000 binlere ve onuda görürüz

kipchak ve Henna bunu beğendiler.
Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.