Ayni bilgisayardan giris yapan üyeler

Arkadaslar ayni bilgisayardan 3 hatta 4 kere ardi ardina üyelik yapip kendi eski ismine tesekkür edip sonra yeni bir konu acan kardeslerimiz var. Lakin bunlarin hepsini görebiliyorum. Eger lütfedip bana ...

Ağaç Şeklinde Aç1Beğeni
  • 1 gönderen kipchak

1. Alt 11-29-2008, 15:28 #1
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Arkadaslar ayni bilgisayardan 3 hatta 4 kere ardi ardina üyelik yapip kendi eski ismine tesekkür edip sonra yeni bir konu acan kardeslerimiz var. Lakin bunlarin hepsini görebiliyorum. Eger lütfedip bana özel mesajla neden daha baska bir isime büründüklerini aciklarlarsa sevinirim.

2. Alt 11-29-2008, 19:22 #2
    el_feta Mesajlar: 1.168

üzerime alınayım..mücteba arkadaşım benden gördü siteyi o da kayıt oldu,su-i zan beslemeyin sonra yani

hem yani siz de kişinin teşekkür alma ihtiyacı vardır belki...

3. Alt 11-30-2008, 03:29 #3
    kipchak Mesajlar: 1.658
    Blog Başlıkları: 506
    zaten üye olurken kabul ettiğiniz kurallarda böyle yapmamanız gerektiği yazmakta

Alıntı:

1.3.1 Aynı kişinin farklı kullanıcı adları oluşturarak birden fazla üyelik elde etmesi,bu üyeliklerle farklı kişiler izlenimi oluşturarak foruma mesaj göndermesi yasaktır.

bkz. MUHAKEME.NET FORUMU - Forum Rules

hem bu uyarı direk şahsınıza/şahıslara değil, bütün üyelere yapılmış bir uyarıdır.

Fani 06 bunu beğendi.
Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.