yardım

ben ses dosyası eklemeyi bilmiyorum yardım eder misiniz.?.daha doğrusu eklemek istediğim dosyanın bağlantısını nasıl buluyoruz?teşekkür ederim. Benzer Konular Yardım uçağı 6 aydır yardım bekliyor... yardım... yardım... yardim......

1. Alt 10-23-2008, 19:13 #1
    Ziyaretci
    Henna Mesajlar: n/a
    ben ses dosyası eklemeyi bilmiyorum yardım eder misiniz.?.daha doğrusu eklemek istediğim dosyanın bağlantısını nasıl buluyoruz?teşekkür ederim.

2. Alt 10-23-2008, 21:34 #2
    Ziyaretci
    inşAllah yukarıdaki soruma cevap verirken resimlerle alakalıda bir yardımı esirgemezsiniz

3. Alt 10-23-2008, 21:50 #3
    alptraum Mesajlar: 38.105
    Blog Başlıkları: 28
    Elinizde bir ses dosyasi var sarki,türkü v.b. Bunu nasil paylasacaginizi mi soruyorsunuz?

Resimlerle alakali probleminiz nedir?

4. Alt 10-23-2008, 21:55 #4
    Ziyaretci
    Kendi dosyalarımı aktarmayı öğrendim fakat alıntı yapmak istediğimde kaynakda ses dosyasını bulmayı bilmiyorum.örneğin bir forumda beğendiğim parçayı nasıl kopyalıcam.
    resimle alakalıda,eklediğim resimler görünmüyor sanırım.ve boyutlarını küçük oalrak alıyorum...
    teşekkür ederim.

5. Alt 10-23-2008, 22:07 #5
    Ses dosyalarini goear.com, boomp3.com haric normal ses dosyalarinin üzerine maus ile sag tiklayip özellikler(Almancasi eingenschaften insaallah türkcesi dogrudur) den Müzigin tüm linkini aliyorsunuz. Görüntülü ise ki bunlar cogunlukla .waw uzantilidir görüntülü media da ekliyorsunuz, sadece ses ise yani uzantisi .mp3 seklinde ise ki genellikle böyledir onuda winamp ikonu olan yerden ekliyorsunuz.

Resimler i tek ben göremiyorum resimleri indirip eklenti ekleden bizim sisteme yükleyebilir oradan gösterebilirsiniz link ile ya da ImageShack.com - Your Photo and Imaging Portal [imageshack.com] sitesinden yükleme yapar burada gösterirsiniz.

Boyutlarinin kücük olma sebebi ise, tahminimce resimleri kücük olarak kopyalarsiniz kücük olarak alir eger anormal bir kücüklük yoksa, resimin üstüne tiklayip orjinal görünümünü yeni acilan sayfada görüntüleyebilirsiniz....

6. Alt 10-23-2008, 22:16 #6
    Ziyaretci
    Allah senden razı olsun alptraum....

7. Alt 10-26-2008, 21:13 #7
    Ziyaretci
    yardım !
    Alptraum...
    slayt ekleyebiliyor muyuz,nasıl?
    embed ekle butonu olacak mı?( muhakemetube )

teşekkürler...

8. Alt 10-26-2008, 21:22 #8
    Slayt formati hangisi?

ÖRN: .swf , .flv

9. Alt 10-26-2008, 21:31 #9
    Ziyaretci
    power point slayt sunumu

10. Alt 10-26-2008, 21:35 #10
    Yok power point sunumunu sadece konuyu acarak ilgili bölümden, eklenti ekleden ekleyip paylasabilirsiniz. Onda da kisiler bilgisayarina indirip izleyebilir.

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.